şükela:  tümü | bugün
 • insanın içini cız ettiren fuarlardan biridir. tekneler yatlar. insan kafayı yiyor bir süre ama 3 gün içinde geçiyor..
 • girişte bi anne ve iki öğrenci olmamıza rağmen anneye de öğrenci bileti kesen görevliyi sevmemek işten diil.fakat içerde gördüümün sonradan görme kaymak tabakanın cüzdan yarışından başka bişe olmayışla ruhumun boğulduunu hissedip cebimdeki bütün parayı kapıdaki dilenciye verip ordan kaçmak istedim.denizi seviosanız fuara gitmeyin kataloglar bulun bi yerden.kokteylde dikilen bomboş adamlar gördüm.mizah anlayışım sorgulanabilir ama çıkışta bi de piyango bileti satan adam vardı.
 • ntsr fuarcılığın düzenlediği fuardır.
  (bkz: boat show 2005)
 • 27.si cnr fuar merezinde bugün başlamış olan fuar. 16 aralık'a kadar açık. bu sene geçen seneye nazaran daha bir küçülmüş sanki, 2 salona inmiş. princess, beneteau, jeanneau, cranchi, giant, azimuther zamanki gibi en görkemli standlar. harmony'de j80 vardı, hastası oldum. her fırsatta şu cümleyi sarfetmeyi biliyoruz:"3 tarafı denizlerle çevrili ülkemiz" ama boat show'u karada düzenliyoruz hey allaaam. velhasıl gelin görün olmadı bir sonraki şubat'ta.
 • bu sene antalya'da 03-06 nisan tarihleri arasinda yapilan boatshow , anfas tarafindan antalya expo center'da duzenlendi.bu sene fuari gezme firsati bulamayanlar ve parasut teknelerini,hucum botlarini,mega yatlari goremeyenler seneye mutlaka gitmeliler bence..yanilmiyorsam 2-5 nisan'da yine antalya expo center'da olacak.
 • bu yıl deniz çıkartması yapacakmış : 21-26 ekim tarihleri arasında marinturk istanbul city port’ta
 • ilk gün 3500 kişilik katılımla açılmış boat show. hava 2. gün üşütse de bundan sonra iyi gideceği için hafta sonunda katılımcı sayısında rekor rakamlar bekleniyor.

  boat showa yetişmek için canını dişine takan, henüz tamamlanmamış bir marinada düzenlenmiş olsa bile, aksaksız ilerlemektedir. seneye kusursuzluk bekliyoruz.
 • katılımcılar ve ziyaretciler sebebiyle oldukça eğlenceli ve coskulu olacak fuardır.
  yanaşan teknelerin gerek dış, gerek iç donanımının kulaktan duyma özellikleri bile "nasıl yani ?" dedirtiyor.
 • içeride tüm mal varlıklarını birleştirdiklerinde dahi ancak bir kürek sahibi olabilecek üçerli-beşerli dolaşan arkadaşlara,
  güzel havada parkta-bahçede oynaması gereken çocukları sıkıntıdan zırıl zırıl ağlarken hiç sahip olamayacakları yatları gezen ebeveynlere,
  iç ceplerinden silah çıkartır gibi kebapçı broşürü çıkartıp standa atarak kaçan elemanlara,
  su dolu kovanın içine konmuş motorlarla(motorda deneme yapmış kadar mutlu oluyor amcalar) dolu standlara,
  kendilerine kafeste maymunmuş muamelesi yapan ayılara "ayh gerizakalı yaa" diye bakan hostes kızlara rahatlıkla rastlanılabilecek fuardır.
  daha abartılılarını görmek ve bir parçası olmak için haftasonu ziyaret edilebilir.
 • yenilenen web sitesiyle insanın için açmaktadır.

  http://www.boatshow.com.tr/