• hakkında entry girilmemesine şaşırdığım mekandır.
    modada ufacık bir dükkan, 4 masadan oluşuyor.
    hamburger ekmeği ve eti gerçek anlamda harika, patatesi kaliteli, yanında haydari sos da veriliyor, çalışanlar kibar.
    fiyatlar gurme hamburgerci seviyesinde, ucuz olduğunu söyleyemem, çok çok pahalı da değil.
    8.5/10 diyebilirim sanırım.
  • akali ile beraber top5imde hızla yükselip zirveye oturdular istanbul için. pattisleri çok güzel, eti, ekmeği yine çokoş. ben mex denedim, hindi fümeli ve avokadolu puanım tam tamına oh yeah.
    hamburgeri biraz sulu, tadları yoğun, düz et-ekmek-domates falan şeklinde sevmiyorsanız, yumşak ekmek, yağlı köfteye okeyseniz tam bi lezzet patlaması. bugün gittim ve çok mutlu ayrıldım. pattisi de çokoş, onu da eklemek isterim. bi'tek alkol yok ama olsun.

gidin.
  • 2.doz aşımızı sultan abdülhamit han hazretleri hastanesinde olduktan sonra bişeyler yesek mi diye düşündük ve yiyelimde karar kıldık. mekana gittik ve siparişleri söyledik. hizmette sorun yoktu iyiydi. ama hamburgerini beğenmedik. köftesi sinirliydi. hamburger sosunda kullanılan mayonezi kendileri yapıyorlarmış. açıkçası sos iyi hazırlanmamıştı ağır bir yumurta kokusu vardı.
  • öncelikle çalışanların kibarlığı ve güler yüzü harika olan mekan. ancak, 200 gr'lık verdiğiniz sipariş iki köfte halinde double burger şeklinde geliyor. haliyle yumuşak ekmek bunca sosu yağı ve ıslaklığı kaldıramayarak paramparça oluyor. elinizde nasıl yiyeceğini bilmediğiniz parça parça etlerle kalıyorsunuz. ekmeğin tadı fazla tatlı diyebilirim, dokusu da çok yumuşak. burgerlere gelirsek anladığım kadarıyla bütün versiyonlarda aynı köfte kullanılıyor, soslar ve ek malzemelerle çeşitlendirme sağlanıyor. köfte üzgünüm ki çeşnilendirilmemiş ve lezzetsiz. istediğiniz sosu koyun, hamburgerin ana maddesi köfte lezzetli değilse, olmuyor. açıkcası bunca övgüye rağmen hayal kırıklığına uğradım. aynı şeyi virginia angus'ta da yaşamıştım. bu övgüleri düzenler gerçekten iyi et yememişler bence. şunu anlamıyorlar. iyi hamburger, iyi hayvanlardan yapılır. önceliğiniz et kalitesi olmalı.
  • bob klasik güzel
  • kadıköy'de bulunan, geçenlerde en iyi burger ödülü alan, şahane hamburgerleri olan mekan.

http://bestofburger.com.tr/
  • moda’ nın lezzetli hamburgercisidir. mutlaka deneyin, emrah safa gürkan hocamız da burayı tercih etmektedir.
  • inanılmaz lezzetli hamburger yapan hamburgerci. favorim mex burger.
  • kadıköy moda menşeili çok başarılı bir burgerci.

birçoğunun yaptığı gibi sırtlarını soslara, markaya, görünüşe vs dayamamışlar. ekmeğinden tut; köftesinin lezzeti, karamelize soğanın dengesi, peynirlerin kıvamı ve içindeki sosun miktarına kadar her şeyin tadını almak mümkün. patates kızartması da ayrıca nefisti.

"afiyet olsun" derler ya, onun gerçekten ne demek olduğunu çok net anlatıyor.
  • kesinlikle ama kesinlikle istanbul'un neresinden olursanız olun atlayın gelin ve bu müthiş burgerleri deneyin. mantarlısını yedim, diğer çeşitleri de en kısa zamanda deneyeceğim. patates kızartması gerçekten yediklerim arasında en iyisi diyebilirim, bir gram yağ emmemiş, yassı kesimi ile beni benden aldı. ekmekler gerçek hamburger ekmeği. diğer çeşitleri deneyince editlerim

editleme zamanı: tüm çeşitleri denedim, hepsi başarılı. 2. gidişimde farkettim ki patates kızartması için kendi yaptıkları 2, 3 çeşit sos var bazı masalarda, cidden bayıldım...

büdütleme: haziran 2019'dan bildiriyorum, şaşkınbakkal cafe cadde'nin üst katında şube açtı geçtiğimiz aylarda
hesabın var mı? giriş yap