şükela:  tümü | bugün
 • ankara'da yıldız, çayyolu, oran ve çukurambar olmak üzere 4 şubesi bulunan fitness şeysi.

  http://www.bobfitness.com/
  http://www.ankaraspormerkezleri.com/…g-cankaya.html

  edit: 2 dönem gittim, antrenörünüzle sürekli whatsapp'tan yazışmak durumundasınız, bu iyi birşey elbette gibi gözüküyor ama bana verilen antrenörün zamanla samimiyet sınırlarını zorlayacak laflar etmesi (hatta küfretmesi) yüzünden pek nahoş bir deneyim yaşadım. ayrıca çok muhteşem azimli değilseniz, böyle bir yerin de sizi fit yapması olası olmuyor, gene iş sizin azminize bakıyor, bunu bilin.
 • çayyolu şubesinde hem eğitmen performansı hem de iç mekan bakımından fark yaratmışlar. rammstein sevdası bazen baysa da motivasyon için müzik seçimleri de gayet yerinde...

  fit olma adına irade sağlamsa her türlü sonuç aldıran spor şeysi...
 • parkoran şubesi ile 4. şubelerini açan personal training salonu. yakında istanbul'a da şube açmayı planlıyorlar. adamlar spor salonu hizmeti değil kişiye özel yaşam koçluğu hizmeti veriyorlar, fiyatı yüksek olmasına rağmen şayet düzgün spor ve yeme alışkanlığınız yoksa bu disiplini kazanmak için bu parayı gözden çıkarmaya değer kanımca.
 • 20 saatlik ücreti 1800 tl dir.
  haftada en az 3 saat gidilmesi gerekmektedir. yani aylık 1080 tl ye geliyor.
  fiyatlar gerçekten uçuk tamamen üst tabakaya hitap eden bir yer.
  parasını hak eder mi orasını bilemem. ancak 1 ay için 1080 tl olan fiyatla 1 yıl düzenli gidilse 12960 tl yapar.
  bunun dışında size uygun hazırlayacakları beslenme planına uymaya kalkışsanız et, supplement, mutfak alış verişi aylık en kötü 500 tl verseniz o da imkansız en az 800 tl gözden çıkarmak lazım. 6000 tl 1 yılda mutfak masrafınız olur toplam etti 19 bin tl.
  vay babam vay. o paraya üst düzey salonlarda 10 yıl boyunca spora gidebilirsiniz. eğer babanız bir iş adamı yada fabrikatör değilse.
  aylık kazancınız 5 bin tl den az ise hiç yanına yanaşmamak lazım.
 • spor yapmayı bilmeyen yaşlı elit dayılarla, parasını savurmayı kendine iş edinmiş kekoları çok kısa sürede aşırı gelişim vaat ederek düdüklemeye yarayan bir konsepte sahip salon. tek yapılan bildiğimiz düz protein diyetini verip her gün 1-2 saat kardiyo yaptırarak kilo verdirerek müşterilerini kaslandıklarına inandırmak. halbuki 1 ayda yapılan tek şey adamların bedavaya kendileri yapabilecekleri sonuçları 2 milyar paralarını alarak yaptırmak hepsi bu. işin sonunda ne kas kütleniz bir anda artıyor ne de yağları veriyorsunuz.

  insanlar bu işe yıllarını veriyor 1 ayda kim napıyor allasen.
 • istanbul şubesi'ni teşvikiye topağacı'nda
  eski carefour'un yerine açan spor salonu..

  fiyatlarını 10 ders 1650,
  20 ders 3000 tl olarak belirlemişler..

  bir girip hayırlı uğurlu olsun dedim.
  aslında bayağıdır gözüm üstünde,
  açılsa da gitsek diyenlerdenim.
  nazik diyetisyen bayan karşıladı,
  fiyatları açıkladı,
  teşekkür ettim.

  veren çıkacaktır muhakkak
  hayırlı olsun
  bol şans...

  oğlum yanımda
  sarıldım.. haydi çıkalım dedim usulca..
  flüt... baba okul flüt istiyor, yarın son gün dedi..

  kaç para ulan flüt dedim
  kaç paraaaa..
 • pazartesi oran'da ki şubesine başlayacağım, sonrasında sizlere yazarım fiyat fayda dengesini. ben sizde üye olun dersem, bu olay bir harika dersem hiç düşünmeyin okadar.
 • herhangi bir uygunluk, sağlık kontrolü, test yapmadan, "ben iyiyim abi" diyen herkesi sorgusuz sualsiz kabul edip, "başıma bir iş gelirse ben sorumluyum" sözleşmesi imzalatıp her türlü sorumluluktan yırtmaya çalışan, reklam yapacağız ayağına uyguladıkları ultra ağır ve saçma sapan antrenman programları nedeniyle çok yakın bir arkadaşımın 3 hafta içinde bel fıtığı olmayı başardığı çakal işletme. canını sevenin uzak durmasını şiddetle tavsiye ediyorum.
 • yaklaşık 1.5. aydır üyesi olduğum spor salonu zinciri.
  zaten profesyonel bir sporcuyum. dizimdeki sakatlık nedeniyle doktorum fitness yapmamı önerdi ve bu amaç doğrultusunda bob gym’le tanıştım.
  öncelikle hiçbir spor merkezi siz başlamadan önce sizi check-up a sokmaz. belirli sorulara verdiğiniz cevaplara göre size bir program çıkarır. kısacası eğitmeninizi doğru yönlendirmek bu noktada sizin işiniz. yine kendimden örnek vermem gerekirse, dizimdeki sakatlığımı söylediğim zaman benden bir doktor raporu getirmem istendi ve öyle bir antrenman programı oluşturuldu. şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. ilk başta dizim nedeniyle zorlandığım hareketleri artık daha rahat yapabiliyorum bu durum beni gayet tatmin etti. benim gibi genellikle outdoor sporlarla uğraşan ve kapalı ortamda alet başında indir kaldır işlerden sıkılılan biriyseniz, işini bilen bir pt’yle bu işi yapmak hem daha zevkli hem de daha faydalı diye düşünüyorum.
 • en sevdiğim yönü , çalışanların ve sahibinin düzenli olarak tsk gazi rehabilitasyon merkezini ziyaret etmesi olan spor salonu zinciri.

  aynen böyle devam.