şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 4. şubesi oran civarında açılacak olan çoh datlu bir fitness salonu.

  zincire adını veren barış kardeşimiz işini çok ciddiye alan, senelerini bu spora vermiş bir üçgen adamdır.

  ekibinin çoğu da spor akademisi mezunu veya burada okuyan üçgen kardeşlerden oluşur. güler yüzlü sohbeti hoş uşaklardır...

  tercihinize göre ve ne istediğinize bağlı olarak :) gidip denenebilir, işlerinde iyi olduklarına dair bir sürü before-after görseli ve başarı hikayeleri sosyal medyada dolanıp duruu...
 • çayyolu şubesinde hem eğitmen performansı hem de iç mekan bakımından fark yaratmışlar. rammstein sevdası bazen baysa da motivasyon için müzik seçimleri de gayet yerinde...

  fit olma adına irade sağlamsa her türlü sonuç aldıran spor şeysi...
 • parkoran şubesi ile 4. şubelerini açan personal training salonu. yakında istanbul'a da şube açmayı planlıyorlar. adamlar spor salonu hizmeti değil kişiye özel yaşam koçluğu hizmeti veriyorlar, fiyatı yüksek olmasına rağmen şayet düzgün spor ve yeme alışkanlığınız yoksa bu disiplini kazanmak için bu parayı gözden çıkarmaya değer kanımca.
 • 20 saatlik ücreti 1800 tl dir.
  haftada en az 3 saat gidilmesi gerekmektedir. yani aylık 1080 tl ye geliyor.
  fiyatlar gerçekten uçuk tamamen üst tabakaya hitap eden bir yer.
  parasını hak eder mi orasını bilemem. ancak 1 ay için 1080 tl olan fiyatla 1 yıl düzenli gidilse 12960 tl yapar.
  bunun dışında size uygun hazırlayacakları beslenme planına uymaya kalkışsanız et, supplement, mutfak alış verişi aylık en kötü 500 tl verseniz o da imkansız en az 800 tl gözden çıkarmak lazım. 6000 tl 1 yılda mutfak masrafınız olur toplam etti 19 bin tl.
  vay babam vay. o paraya üst düzey salonlarda 10 yıl boyunca spora gidebilirsiniz. eğer babanız bir iş adamı yada fabrikatör değilse.
  aylık kazancınız 5 bin tl den az ise hiç yanına yanaşmamak lazım.
 • spor yapmayı bilmeyen yaşlı elit dayılarla, parasını savurmayı kendine iş edinmiş kekoları çok kısa sürede aşırı gelişim vaat ederek düdüklemeye yarayan bir konsepte sahip salon. tek yapılan bildiğimiz düz protein diyetini verip her gün 1-2 saat kardiyo yaptırarak kilo verdirerek müşterilerini kaslandıklarına inandırmak. halbuki 1 ayda yapılan tek şey adamların bedavaya kendileri yapabilecekleri sonuçları 2 milyar paralarını alarak yaptırmak hepsi bu. işin sonunda ne kas kütleniz bir anda artıyor ne de yağları veriyorsunuz.

  insanlar bu işe yıllarını veriyor 1 ayda kim napıyor allasen.
 • eylül ayı içinde nişantaşı şubesini de açacak olan butik salon. pahalı mı... evet, değer mi... kişisine göre değişir, 35 kusur senedir spor yapmamış bünyedeki 25 kilo fazlalığı 3 ayda alıp gerçekten aynada kendine bakmayı sevdiren (forbegs çıktı olm) bir spor salonu... devam amk, 1 sene daha sigaradan, lotoya ayırdığım paradan kısar, üstüne koyar buna yatırırım, sporu sevdim olm bu yaşta...
 • bir senelik üyelik satın alıp toplasan 10 saat duzenli gidilmeyen spor salonlarinin aksine personal training (pt) hizmeti veren spor salonu.
  verdikleri hizmete diyetisyen destegi ve pt ile spor yapmanin ötesinde neredeyse 7/24 yenilen yemeklerin ve yapilan fiziksel aktivitelerin pt ile koordinesi sayesinde irade problemi yasayan insanlarda otokontrol oluşana dek yardımcı olmak da dahildir.
  diyet döneminde en sıkıntılı anlar dışarda yemek yenilen zamanlar, bu durumda menünün fotoğrafıni pt'ye gönderildiğinde en doğru seçimi yapmaya yardımcı oluyor.
  lifting programları ise kişinin fiziksel durumu dogrultusunda (postur bozuklugu, fıtık vb durumlar da göz önüne alınarak) kişiye özel hazırlanıyor.

  kendi tecrübelerimden bahsedecek olursam;
  - zamanında aktif bir sporcu olsam da uzun yıllardır yatmanin sonucunda yaglanmaya ilaveten postur bozuklugum ve muhtelif fitiklarim vardi.
  -abur cubur söz konusu okunca iradem 5 yaşındaki bir çocuğa ait oluyordu, duzenli yemek yeme alışkanlığım yoktu.
  - spor salonundaki aletlerin nasil kullanildigini bildigimi saniyordum ama bilmiyordum. (youtube videosu izleyip fitness dergisi okuyarak ogrenememisim)
  -işim gereği her yıl geçmek zorunda olduğum fiziksel yeterlilik testi revize edilmiş olduğundan özellikle koşu ve push up çalışmam gerekiyordu ve ben ikisinde de vasattım.

  sonuç ; testi iyi dereceyle geçtim, yaklaşık 2 beden inceldim, duruşum düzeldi, fıtıklar ağrımıyor, temel disiplini öğrendim, bundan sonrasinda kendi başıma devam edebileceğimi düşünüyorum.

  bu süreci birlikte geçirdiğim bob gmy xl cayyoluna, pt yakup köseoğlu ile barış okan belovacıklıya destekleri ve dostluklari icin tesekkur ederim.

  edit: noktalama
 • istanbul şubesi'ni teşvikiye topağacı'nda
  eski carefour'un yerine açan spor salonu..

  fiyatlarını 10 ders 1650,
  20 ders 3000 tl olarak belirlemişler..

  bir girip hayırlı uğurlu olsun dedim.
  aslında bayağıdır gözüm üstünde,
  açılsa da gitsek diyenlerdenim.
  nazik diyetisyen bayan karşıladı,
  fiyatları açıkladı,
  teşekkür ettim.

  veren çıkacaktır muhakkak
  hayırlı olsun
  bol şans...

  oğlum yanımda
  sarıldım.. haydi çıkalım dedim usulca..
  flüt... baba okul flüt istiyor, yarın son gün dedi..

  kaç para ulan flüt dedim
  kaç paraaaa..
 • pazartesi oran'da ki şubesine başlayacağım, sonrasında sizlere yazarım fiyat fayda dengesini. ben sizde üye olun dersem, bu olay bir harika dersem hiç düşünmeyin okadar.
 • hiçbir spor salonuna benzemeyen, salona yazılıp gidip kafanıza göre aletlerde çalışamayacağınız, salonda başıboş hiçbir üye göremeyeceğiniz, pt ile çalışılan, öğün öğün ne yediğinizi takip eden, haftada en az 2 gün sizi salona bekleyen (belli bir süre sonra 2 günün çok az olduğunu ve daha fazla gitmek istediğinizi farkedersiniz), ankara ve istanbulda şubeleri olan, diğer salonların demet akalın, rihanna gibi şarkı listelerinin aksine bir spor salonunda en fazla ihtiyaç duyulan gaza getirme unsuru olarak rock-metal müzik ağırlıklı bir playliste sahip spor salonu. tüm çalışanları piyasadaki sporcu tiplerin aksine efendi, farklı, işini gerçekten ciddiye alan profesyonel kişilerdir.
  bir paketi 20 saatten oluşuyor pt'nin. o 20 saatin before-after'ı sizi pişman etmeyecektir.
  (bkz: bobgym çayyolu)
  (bkz: bobgym çukurambar)
  (bkz: bobgym yıldız)
  (bkz: bobgym parkoran)
  (bkz: bobgym nişantaşı)