şükela:  tümü | bugün
 • 21 ağustos 2003 itibariyle, warriors tarafından pepe sanchez ve clifford robinson karşılığından detroit pistons'a gönderilen guard.
 • şu aralar atlanta hawks forması altında kendini bulan oyuncu ... hep bir patlama bekleniyordu kendisinden potansiyeli olduğundan söz ediliyordu atlanta'da beklentilere bir nebze karşılık vermiş durumda ... arka arkaya 3 triple double yapan oyuncu en son nets maçında triple double yapmak için bilerek bir turnike kaçırıp ribaund sayısını 10'a tamamlamış. ayıp ... ama severim.
 • 3 kez üst üste triple double yapan ender oyunculardan biri olmak için giriştiği cinlik ters tepen ve nba yönetiminin bu rebaundu geçersiz saymasıyla bu onurdan mahrum kalan oyuncu. aynı şeyi geçen sene ricky davis de yapmak istemiş ancak başaramamış sonrasında çok büyük eleştiri almıştı. sura ise maçtan sonra sadece tebrik aldı, ancak nba yerinde bir karar verdi ve iptal etti..
 • golden state de iken golden state in o zamanki koç brian winters'a acaip benziyordu, ben adamın illegal çocugu olmasından şüpheleniyordum, yine de fazla dakika alamıyordu.
 • nolursa olsun bence nba'in verdiği karar gariptir. pozisyonu görmedim ama nba.com'da olay hakkında şöyle yazmakta:

  "in the closing seconds of that game, sura intentionally missed a layup and grabbed the rebound.
  the nba rule book states that "a field goal attempt is a player's attempt to shoot the ball into the basket for a field goal."
  the league ruled that sura did not attempt a field goal, and therefore there was no rebound. "

  kardeşim herşey iyi, güzel de o zaman son saniyede takımı 2 sayı geride olduğu için faulü bilerek kaçırmak zorunda kalan oyuncunun faul yüzdesi düşmesin, 24 saniye dolarken çembere öylesine savrulan şut sayılmasın. öyle şey mi olur. tamam bob sura'nın yaptığı da büyük lavukluk ama "ribaund'u saymadım", "turnikeyi atılmamış kabul ettim", "maçı iptal ettim", yok artık. ricky davis ve bunun yaptığı gibi dallamalıklar yapanlara para cezası fln verseler daha güzel ve mantıklı olur bence.

  yeri gelmişken söyleyeyim bu adamın atlanta'daki performansı hakkaten dudak uçuklatan cinsten ama 40ından sonra azanı teneşir paklar, aman diyim.
 • tam sezon biterken coşan süpriz adam.
 • bunu diyince bob gösterdiğiniz yeri kaşır. iyidir bob. has adamdır. bir gün de "sen de beni kaşı" demez. gerekirse cetvel kullanır, saç fırçası kullanır yine demez.
 • kendisinin triple double olayi ve reboundunun silinmesi nba yonetiminin basket oyununa saygiya (kendi deyimleriyle "respecting the game") ve basarili profesyonel spor yonetimine yonelik, ornek teskil edebilecek guzellikte bir hareketidir. bu ornegin bizim spor camiamiza gunluk basarilarin ve saibeli zaferlerin uzun vadedeki zararlari konusunda biraz isik tutmasi cok yerinde olur.
 • stacey augmon, nam i diger "plastic man" uzerinden vurdugu muthis smaci icin bkz:

  http://www.youtube.com/watch?v=bid1px1onzy

hesabın var mı? giriş yap