şükela:  tümü | bugün
 • unlu bir amerikan kozmetik firmasi.
 • amerikali bobbi brown (dikkat! sarkici bobby brown'nun yazilisi ile karistirmamak lazim) adli kozmetik tasarimcisinin kendi adini tasiyan, olduka basarili bir kozmetik markasidir. m.a.c veya shu uemura gibi diger profesyonel kozmetik markalari gibi allik, far gibi urunler ayriyetten fircalarini almayi gerektirir, ancak renk cesitleri, urunler acisindan digerleri kadar zengindir. ne yazik ki ucuz bir marka degildir ve turkiye' de harvey nichols 'da satilmaya baslanmistir.
 • doğal makyajın öncüsü ve bunu en iyi uygulayan makyaj uzmanlarından biri olarak adını bu kozmetik markasına vermiş sempatik kadın. markanın ürünleri pahalı olmakla beraber renk tonları kadının baş koyduğu yol için tasarlanmıştır (doğal duran renk tonları içerir) ve son derece kalitelidir.
 • estee lauder markalarından biridir.
 • boynerde de satılan kozmetik şeysi
 • fazlasiyla kaliteli urunler ureten kozmetik firmasi. fiyat araligi ortalamanin uzerinde olsa da verilen paranin hakkini verir. sadece makyaj urunleri ile degil fircalariyla da anilmalidir.

  havaalanlarinda kurduklari standlarinda gununuzu kurtarip size guzel bir makyaj yapmalarinin disinda, eger denk gelirseniz bir kac tane fotografinizi cekip, en begendiginizi buyutup, digerleri ile basip size verebiliyorlar, ustelik de urun alma zorunlulugu olmadan. tabi bu sadece gecici bir sure, o gun degilse, bir gun mutlaka gidip urunlerinden aliyorsunuz.
 • yaptığım araştırmalar sonucu fark ettim ki, jel eyelinerları kaliteli ve uzun ömürlü olan firma.
 • (bkz: bobby brown)
 • geçenlerde tepe nautilus'ta gezerken, boyner uzaktan çağırdı beni.* (bkz: ışığı görmek)

  parfüm deneme düşüncesiyle fazla direnmedim haliyle. bobbi brown standının önünden geçerken angela isimli makyöz hatun gözaltımdaki morluklara çare olacağını söylemeseydi ufak, tatlı bir gezinti olarak kalacaktı bu tur. bir süre sonra gözaltıma, yanaklarıma, gözlerime, kirpiklerime ve dudaklarıma yaptıkları ile erkeklerimizden ancak bir kısmının gerçekten farkında olduğu bir gerçeği gözlerimle gördüm. makyaj, kadını çok değiştiriyor. resmen kirpiklerimin olduğunu gördüm. ruju yakıştırmadığım dudağımı beğendim. gözaltı morlukları dersen bitmiş, gitmiş. aynada kendime bakakaldım.

  çok makyaj yapmam. aldığım malzemeler de çok kalitesiz değildir. ama anladım ki alınca da böylesini almak gerekiyormuş. ürünlerinde ciltteki lekeleri, gözaltı morluklarını vs sadece kapatmaktan ziyade tedavi eden özellilker de var. bunun yanında renkli nemlendirici kavramı ile tanışmam da aynı güne denk gelir. fondöten dediğimiz zımbırtıdan zerre haz etmeyen ve kullanmayan biri olarak, makyaj öncesi cilde uygulanması gereken kremin ve allık/kapatıcı arası bir özelliğin tamamı bunda toplanmış. kalıcılığı konusunda da haddinden fazla memnun oldum. mac firması ile bir çeşit işbirliği içinde olduklarını da o sırada öğrendim.

  bir de angela sağolsun, tester maskara hediye etti mesela. markaya karşı oluşan sempatimin esas sebebi bu da olabilir.*

  edit: 27-28-29 nisan'da nautilus bobbi brown'da indirim varmış. arayıp haber verdiler. kanıma girdiler.