şükela:  tümü | bugün
 • ilköğretim beşinci sınıftan beri crack satan 20 yaşındaki brooklyn'li rapper. şu günlerde özellikle vine sayesinde bulaşıcı hastalık gibi yayılan "shmoney dance" dansı ve söz konusu dansın çıkış noktası olan hot nigga isimli street anthem'ıyla ortalığı kasıp kavuruyor. esasında sert ve catchy bir sokak şarkısı olmak dışında pek bir numarası olmayan bu şarkısı, kendisine müthiş bir ün ve hayran kitlesi kazandırmış durumda. beyonce'den tutun, justin bieber'a, jay-z'ye, meek mill'e, jermaine dupri'ye, chris brown'a, juicy j'e, french montana'ya, dion waiters'a, raekwon'a kadar pek çok isim shmurda'nın shmoney dansını yapıyorlar, şarkısını remix'liyorlar, şovlarında shmurda'yı sahneye çıkarıyor ve ona destek veriyorlar. büyük bir plak şirketinden 2-3 milyon dolarlık bir kontrat teklifi alması yakındır.

  hot nigga klibi
  shmoney dance yapan ünlülerin video'su
 • hemen meek mill'e yanlamış bir kardeşimiz. doğru hareket. sırtı yere gelmez. yolu açık olsun.
 • yalan getto hayatlarını varmış gibi lanse eden genç yetenekli rapper. şarkıları ne kadar yalan dolan olsada gaza getiriyor. ama bu tarzda en fazla 1 albüm dayanır.
 • kliblerindeki hareketleri beni bitiriyor ya. nasıl tanımlasam hani arkadaş ortamlarımızın olmasa olmaz bir çocuğu olur ya ha işte o biraz yırtık tamamen doğal ayrıca yapmacık esprilerle değil tamamen doğal espri yapan çocuk gibi.o birşey yapmasa da hep yanımızda oturucak. ha işte o tipte eğlenceli bir kardeşimize benziyor.
 • nedenini bilmiyorum ama youtube'da hot nigga klibinin altındaki free bobby yorumlarını görünce hapiste olduğunu düşündüğüm kişi.
 • 117 yıl yemiş kardeşim.
  edit: savcı demiş ki anlaşma yap 15 yıl yat çık, bobby demiş ki anlaşma manlaşma yok bam bam bam.
  http://www.thefader.com/…9-117-year-prison-sentence
 • sözlük yazarları tarafından yalan olduğu iddia edilmiş getto hayatı yüzünden şuan hapiste olan rapper. hatta öyle ki ünlendiği hot nigga şarkısının sözlerinde bütün crew'u açığa vermiştir. sanırım o da bu kadar ünleneceğini sanmıyordu şarkının.

  shmurda'yı yakalatan şarkı sözlerindeki ifadelerin anlamları için: link
 • gerçek bi g olduğunu polise ötmeyerek kanıtlayan ve sanırsam hala içeride olan genç kardeşimiz. gangler'e senin gibi adamlar lazımdı bro. koptun gittin...

  yok mu yeni nesil bir suge knight? verip parasını şu delikanlıyı kurtaracak?
  kanye, jay z kokainden kafasını kaldırıp bobby'e bakmıyor tabi...

  g-yeah homie!
  life goes on...