• yedinci nesil çaylak. ayrıca sanırsam ekşi de sitedeki çizgi öykü yayınlanmış
  • anglofon sosyal hayatın bir parçası olan kelimedir.

- hadi bu akşam bobilere gidelim.
    - hani mayklara gidicektik? daha iki gün evvel gittik bobilere zaten.
    - ya ben sevmiyorum mayk'ın karısını, herkesin arkasından konuşuyo bizim arkamızdan da neler diyordur kim bilir. istemiyorum.
    - peki o zaman, steysilere gidelim.
    - ha bak o olur, hadi gidelim.
  • ekşibition'ın içeriğine, bobiler.örg'deki güzide çizimleriyle katkıda bulunan, hayalgücü geniş bir yazar/çizer...
  • (bkz: naylon şebeke)...
  • önümüzdeki seçimlerde "nasıl sıçtım" belgeseliyle göz dolduracak hayalimdeki milletkekim.
  • ara ara mesaj kutumda, bazen basligim altinda beliren, belirdigi hizda kaybolan birisi ya da birileri bu. maskeli kahraman gibi, bi tuhaf.
  • - bu yol cift yon degil mi, neden kimse soldan gitmiyor?

non, je ne regrette rien.

(on saat sonra gelen prensipli edit: bir saskinligin hikayesini anlatirken yapilan saskinlik: priceless)
  • (bkz: bobiler.örg)
  • bobiler bobiler.örg nin yönetimindeki ozanın ekşi sözlükteki nicki olmakla beraber bobiler.org ve tum sitede bobi olarak anılan kuçuluktan terfi almış şahıslarınn toplu ismi idi. kuçuluk sitemi kaldırılınca. 10 entry yollayan bobi olsun kuralı getirildi.
    http://www.bobiler.org/serrori
  • bobiler.org sitesiyle ilgili yazdığım bir "çok şöyle böyle yaa" tarzı bir eleştiriye bütün samimiyetiyle "nedir sorun, halledelim" diyen ve yazdığım eleştirilere kibarca "şu şu sebeplerle, şu şu zamanda bu sorunla ilgileneceğiz" diye yanıt veren akıllı yönetici. tasarımla ilgili hatalardan bahsetmiştim. "sen kimsin, ne anlarsın" demedi, dinledi, değerledirdi. bu saatten sonra dediklerimi (allah kelamı değil ya) uygulamasa da ben zerre kadar endişe duymam. okuyup anlaması yeterliydi benim için. değerlendirdi adam, geri dönüş bile yaptı.
hesabın var mı? giriş yap