şükela:  tümü | bugün
  • gayet keyifli üslubuyla ve bi o kadar bilgi dolu yorumlarla film incelemesi yapan profesyonel bir youtuber.

https://www.youtube.com/…ezn-u5fj5hpzqnygh5a/videos
  • gerek vizyon gerek vizyon dışı filmleri, engin sinema tecrübesi ile anneye anlatır gibi yorumlayan, yorumlarken aklınıza gelip söyleyemediklerinizi sizler için dile getiren süper adam, efsane adam. youtube kanalına abone olmayan sinema sever, bence çok şey kaçırıyor demektir.
  • eğlenceli ve akıcı anlatımlarını sevdiğim youtuber.
  • takip ettiğim tek youtuber'dir.( çok ta youtuber bilmem zaten) ama sonuçta beni her videosunu izlemeye ikna eden tek insan. akıcı konuşması, sempatik tarzı, bilgisi, detayları yakalaması ve pozitif anlatımıyla ne yorum yapsa izliyorum. arkadaki kütüphanesinin bile payı olabilir onu izlememde.
  • tam alien evrenine merak salıp filmleri sırayla izlerken denk geldiğim bir youtube kanalı. alien hakkında ki kısa kısa, bilgi verici ve eğlenceli videoları sayesinde yeni filmi daha bir heyecanla bekler oldum.
  • sözlüğün efsane yazarlarından saruman abimizin youtube kanalı. american gods'ın ilk iki bölümü için öyle müthiş video incelemeleri yapmış ki resmen kulaklarımın pası silindi. takip edilmesini şiddetle tavsiye ederim.
  • anerican gods'ın bölüm incelemelerinin dışında film incelemeleri de harika olan bir youtube kanalı.
  • o kadar kitabı okuyan adam ya ordinaryüs profesör olur yada sözlükte saruman. incelemelerin yanında verdiği muhteşem bilgilerin dışında, arada yaptığı espriler için bile izlenir.
  • abonesi olduğum, severek izlediğim ve değerlendirmelerini tatmin edici bulduğum youtube kanalı.
    emsallerini kısa sürede sollayacağı kanaatindeyim. engin bilgisi, sözlükten verdiği feedback'lerle açıkça ortada. biz evde yokken adam nelere takılıyormuş... ayrıca kaliteli espiriler cuk oturuyor üstadın mizacına.
    videolara jingle ile ve kendini tanıtarak başlasa tadından yenmez.*tek eleştirim ise thumbnail'lerde kullandığı font olacaktır. daha okunaklı ve dikkat çekici olabilir. çok önemli değil. takipteyiz.
  • şimdiye kadar seyrettiğim en efsane film inceleme video'su ile yarmış geçirmiş kanal.