şükela:  tümü | bugün
  • bana format dersi vermeye çalışmış yazar.
    kendisi "haklı." diye entry giriyor, o formata uygun bu arada.

ibret olarak kalsın bu burada
  • sözlüğün siyasal ideolojik rant peşinde koşan katı dogmatik aşırı muhalif troll'lerinden birisidir.

aşağıda ispat edileceği üzere muadilleriyle aynı biçimde hareket eden bu varlık da gene sözlüğün belli başlı kanallarında aktif olarak üstlendiği görevleri yerine getirmektedir.

son günlerde bu siyasal ideolojik rantçıların yalan ve iftiralarını açığa çıkaran ve ön plana çıkan entry'lerimin dikkat çekiciliği üzerine bu varlık bu yenilişi kabul edemeyerek şu ana kadar benim nick başlığıma şuradan görebileceğiniz 4 tane entry girmiştir. buradaki 4 entry de görüleceği üzere şahsıma dönük hakaret, iftira ve küfürler içermektedir. bu saldırılarının en şiddetlisinde bu kişi şurada görüleceği üzere şahsıma ağza alınmayacak hakaretlerle saldırmıştır ve bu entry'sini referans göstererek kendisine dönük kurduğum "benimle uğraşmayı kes. nick başlığıma yazmayı bırak. seni dava edeceğim." cümlemi de sanki ona hakaret etmişim gibi gene nick başlığıma yazarak saldırılarını sürdürmüş, özel mesajları ifşa ederek sözlük kurallarını çiğnemiş ve benim onun bana hakaret etmesi üstüne kurduğum "seni dava ederim" gibi naif bir sözümü, ahlaksızlık olarak göstermeye çalışmıştır. yani bu varlığa göre, o size ağza alınmayacak hakaretler ettiğinde siz ona "seni dava edeceğim" derseniz, ahlaksızlık yapmış oluyorsunuz.

şimdi gelelim bu şahsın sözlükteki varoluş amacına. bu varlık sözlüğe

#haber kanalında 148 birim,
    #siyaset kanalında 145 birim,
    #anket kanalında 83 birim,
    #ilişkiler kanalında 47 birim,
    #ekonomi kanalında 37 birim içerik girmiştir.

bu istatistikten görüleceği üzere şahsın yazdığı her 100 entry'den yaklaşık 75 tanesi tamamen siyasal içeriklidir. örneğin, ben bu entry'yi yazarken bu şahsın son 10 entry'sinin tamamı siyasal içeriklerden oluşmakta.

işte sıradan bir aşırı muhalifin profilini seyrettiniz.