şükela:  tümü | bugün
  • evet arkadaşlar selamlar yine bir çılgın projeyle karşınızdayım. malumunuz dış borç feci afedersiniz dolar arşı alada. herkes bir maaş vs bağışı tutturmuş. bu kadar vizyonsuz olunamaz kardeşim koca devlet senin kıytırık maaşını ne yapsın. aldığın para ne ki?
    benim daha garanti bir çözüm önerim var. araştırdım ettim eğer ülke 30-40 milyon kişi böbreklerinin bir tanesini devlete verirse bu ekonomik dar boğazdan çıkacağımız gibi bakanlıklardaki tüm araç ve uçakları da yenileyebiliyoruz. hadi osmanlı torunları, hadi gerçek vatanseverler.

ülkeye döviz girmesi için size en yakın amazon internet şubesine satıcı olarak başvuruyorsunuz. kan grubunuz ve kısaca beslenme durumunuz ve günlük işeme miktarından bahsettikten sonra ilanımızı 150 bin dolardan açıyoruz. alıcı çıktığı zaman en yakın hastaneye gidip. devlet için bağış promosyon koduyla böbreğimizi beleşe söktürüyoruz. sonra buzlu poşete koyup para transfer işlemini noterde yaptıktan sonra ilgili organı sürat kargoyla alıcıya yolluyoruz.

ilanda satış işlemini kolaylaştıracak detaylar;
    dosta gidecek böbrek
    bol birayla beslenmiş
    taş dökmemiş
    keyfe keder kumlu
    10 lt idrar tutabilme hacimli
    böbreği alana idrar kesesi ikramdır vs.