şükela:  tümü | bugün
  • sosyal medyada popüler olan. fakat ekşi sözlük camiası tarafından ilgi görmemiş, böceklerle ilginç atraksiyonları olan süper kafa adam. kendisinin böceklerle diyologları çok içten. deli olduğundan şüphelenilmekte. severek izliyoruz demek istiyorum. eşek arısı falan okeyde, git akrebe sokturt abi kendini bakalım neler olacak. sende rahatla bizde rahatlayalım.
    (bkz: levent kalem)
  • alkışlarlayaşıyorum sayesinde tanıdığım güzel bir abi. herhalde yapamadığımdan dolayı böyle doğayla haşır neşir olan adamlara gıpta ediyorum. sayesinde bir çok böceği tanıdım, hatta kendisine alışıp poz veren böcek bile gördüm. adam böceklere fısıldıyor.

https://www.youtube.com/…l/ucid2rdms4kvhfux_xutumug
  • amatör belgeselci bir ağabeyimiz. rahmetli steve irwin sürüngenleri nasıl seviyorsa kendisi de böceklere o kadar düşkün ve aynı onun gibi keyifli bir anlatımı var. banyonuzda çıksa çığlık atacağınız böcekleri eline alıp 'güzel kızım' diye sevebiliyor.
  • bir sekilde ortak para toplanarak kendisi guney amerikaya, afrikaya veya guney asyaya gonderilmelidir. burada karinca, ari, sinek, orumcek disinda kendisini gelistirebilecegi bir alan yok.