şükela:  tümü | bugün
  • sosyal medyada popüler olan. fakat ekşi sözlük camiası tarafından ilgi görmemiş, böceklerle ilginç atraksiyonları olan süper kafa adam. kendisinin böceklerle diyologları çok içten. deli olduğundan şüphelenilmekte. severek izliyoruz demek istiyorum. eşek arısı falan okeyde, git akrebe sokturt abi kendini bakalım neler olacak. sende rahatla bizde rahatlayalım.
    (bkz: levent kalem)
  • amatör belgeselci bir ağabeyimiz. rahmetli steve irwin sürüngenleri nasıl seviyorsa kendisi de böceklere o kadar düşkün ve aynı onun gibi keyifli bir anlatımı var. banyonuzda çıksa çığlık atacağınız böcekleri eline alıp 'güzel kızım' diye sevebiliyor.
  • bir sekilde ortak para toplanarak kendisi guney amerikaya, afrikaya veya guney asyaya gonderilmelidir. burada karinca, ari, sinek, orumcek disinda kendisini gelistirebilecegi bir alan yok.
  • bazen günde 3-4 video yüklüyor, evet zaten kaç türk böceklerle ilgili video izlemek istiyor,izlenme sayılarından da görülebilir; ama abimiz tüm hevesiyle video çekip paylaşmaya devam ediyor. helal olsun sana böcek reis çok takdir ediyorum
  • yeni keşfettiğim youtube kanalı. türkiye'nin birçok canlıya ev sahipliğini biliyordum ama bu kanalda özellikle farklı örümcek türleri görmem beni şaşırttı. kanal sahibi de oldukça cesur. o tüylü, garip hayvanların hepsini eline alıyor, inceliyor. yapılan yorumları okumak ise ayrı bir zevk.
  • bence böcek reis bulunduğu şehirde iyi bir diksiyon kursu bulmalı ve allah vergisi sesini eğitimden geçirdikten sonra ömrü yettiğince belgesel seslendirmeli .
    biz hanımla, tuncel kurtiz'in yorumunu çok beğenirdik , toprağı bol olsun.
    yaşardı anlatırken .
    buraları okuyosan bu dediğimi bir düşün böcek reis.
    çocuklarımız senin sesinle büyüsün istiyoz böcek reyiz.