şükela:  tümü | bugün
 • sosyal medyada popüler olan. fakat ekşi sözlük camiası tarafından ilgi görmemiş, böceklerle ilginç atraksiyonları olan süper kafa adam. kendisinin böceklerle diyologları çok içten. deli olduğundan şüphelenilmekte. severek izliyoruz demek istiyorum. eşek arısı falan okeyde, git akrebe sokturt abi kendini bakalım neler olacak. sende rahatla bizde rahatlayalım.
  (bkz: levent kalem)
 • bir sekilde ortak para toplanarak kendisi guney amerikaya, afrikaya veya guney asyaya gonderilmelidir. burada karinca, ari, sinek, orumcek disinda kendisini gelistirebilecegi bir alan yok.
 • bazen günde 3-4 video yüklüyor, evet zaten kaç türk böceklerle ilgili video izlemek istiyor,izlenme sayılarından da görülebilir; ama abimiz tüm hevesiyle video çekip paylaşmaya devam ediyor. helal olsun sana böcek reis çok takdir ediyorum
 • yeni keşfettiğim youtube kanalı. türkiye'nin birçok canlıya ev sahipliğini biliyordum ama bu kanalda özellikle farklı örümcek türleri görmem beni şaşırttı. kanal sahibi de oldukça cesur. o tüylü, garip hayvanların hepsini eline alıyor, inceliyor. yapılan yorumları okumak ise ayrı bir zevk.
 • bence böcek reis bulunduğu şehirde iyi bir diksiyon kursu bulmalı ve allah vergisi sesini eğitimden geçirdikten sonra ömrü yettiğince belgesel seslendirmeli .
  biz hanımla, tuncel kurtiz'in yorumunu çok beğenirdik , toprağı bol olsun.
  yaşardı anlatırken .
  buraları okuyosan bu dediğimi bir düşün böcek reis.
  çocuklarımız senin sesinle büyüsün istiyoz böcek reyiz.
 • youtube kanalının adını insict man olarak değiştirmiş sanırım. national geographic halt etmiş halt! keşfedilmesi zaman alacak olan böcek dostu doğa sever karizmatik sesine sahip olmak istediğim büyüğümüz.
 • adam çıyanlarla eşek arılarıyla vals yapıyor. türkiye içi alternatifi oldukça sınırlı bildiğim bir kanal sanırım o yüzden potansiyeli çok yüksek.

  böcek fobisi olanlar uzak dursun :).
  https://www.youtube.com/watch?v=pm0mjwvmml0
 • psikopatlık ile belgesel arasındaki ince çizgide seyrini sürdüren youtube kanalı.
 • bu kanalın yabancı versiyonu var brave wilderness diye bizim böcek reisin zevk niyetine kendini sokturduğu eşek arıların saldırılarında falan ölü taklidi yapıyor, kendini yerden yere atıyor. böcek reis abimizse oh biraz da şurama sok modunda hiç umursamıyor adam. verdiği en büyük tepki ahhh fena ısırdı şerefsiz! adamda nasıl bir acı eşiği var artık bağışıklık mı kazanmış nedir anlayamadım ama harika bir olay. kendini bir de kurşun karıncalarla sınayabilir misin abi dedim, burada bulunmuyor dedi, yabancılar abartıyor dedi. ben belgeselde izledim kurşun karınca saldırısına uğrayanların elleri kapkara oluyor hatta afrika'da ergenliğe girme ritüeli olarak kurşun karınca dolu eldiven giydiriyorlar 3 gün acı belirtisi göstermeden dayanmaya çalışıyor denekler. bizim böcek reis abi o eldivenle tavla oynar, çay içer anasını satayım. mübalağa bir yana ne saçma adetler var.

  *düzeltme