şükela:  tümü | bugün sorunsallar (5)
1579 entry daha
  • 90 lardan 2010 a kadar aralıksız 30 sene gittiğim. ünv zamanı 90 larda rehberlik yaptığım bodrum um an itibari ile canlı olarak bildiriyorum bitmiş ti yerin dibine girmiş artık. nargilecileri de gördüm ya merkez de allah kahretmesin artık diyecek bir şey bulamıyorum.
  • bodrum artık basit bir tatil beldesi olmanın çok ötesinde, bir tatil şehri olmuş durumda. bodrum'a gitmenizden ziyade, bodrum'un neresine gittiğiniz, neresinde kaldığınız daha fazla önem arz ediyor. çok ciddi manada dünyaca ünlü otelleri de var, müthiş gizli sahilleri de var, çok daha uygun fiyatlı yerleri de var, apaçilerle dolu bölgeleri de var. iyi yerlerinde ödenecek fiyatlar, dünyanın bir çok yerindeki turistik bölgelerden de daha pahalıdır diyebiliriz bu arada. dolayısıyla dar bütçeyle bir tatil yapmak istiyorsanız, bodrum'a gidince çile çekme olasılığınız, "ee bu muymuş" deme ihtimaliniz yüksek. merkez'e gidip barlarda takılan biriyle, mandarin oriental'de kalan birinin yaşayacağı bodrum deneyimi baştan sona farklı.

tüm altyapı problemlerine, kalabalığına, pahalılığına rağmen bence değişilmez bir yer bodrum.
  • istanbul - bodrum arası yormayan yol, bodrum - bodrum arası canına okuyor insanın. insanlar çıldırmış gibi akın etmiş. eskiden evi olmayan gelmesin derdim de teknesi olan gelmesin kardeşim buraya. tımarhaneye dönmüş...
  • an itibariyle bir boşluk bulup 3-4 günlüğüne kaçtığım güzide ilçe. önerisi olan veya birşeyler yapmak isteyen yeşillendirebilir.
3 entry daha

hesabın var mı? giriş yap