şükela:  tümü | bugün
931 entry daha
  • aklımda
    -beyaz&mavi
    -begonvil
    -kaldırımsız/dar sokaklar
    -sakız rakısı
    -casita
    -antik tiyatro
    -yel değirmenleri
    ve sezen aksu'nun begonvil şarkısıyla kalan, bu yazın en güzel gecelerinden birini geçirdiğim şirin yer.

edit: ekleme.
  • yüzyüzeyken konuşuruz grubunun mükemmel şarkısı. çok lezzetli bir yaz şarkısı olmuş. tavla arka planı şarkısı olarak da kullanıldığı oluyormuş havuz kenarlarında*
  • yel değirmenlerinden gümbet’i izlemek vardı şimdi
  • koylarına denizine ve güneşine kaf söylenemez evet ancak bodrum'un ağzına yüzüne sıçan iki tip ana etken var.

1- hizmet sektöründe ki açgözlü ,3 kağıtçı , suratsız ve şımarık doğudan gelen keko tayfa.

2- bu kekolari şımartip , onlara boyun eğen paralı çakma istanbul sosyetik tayfa.

sırf check-in yapabilmek , resim paylaşabilmek için gelen ve burada gereksiz kalabalık yaratan insanlar ve bunlarin kafasını koparıp, gecirdikce geçiren keko esnaflar yüzünden bodrum'a tatile gideni siksinler .

zamanında iki tane dizide çıktı diye önce bodrum'un ağzına sıçıldi, sonra çeşme sonra alaçatı şimdi cunda adası ve sırayla diğer bütün güzel yerlerin içine sırayla sictiginiz için teşekkürler .
  • 'şehre yeni geldim dün akşam
    kararım var rakıyı bırakcam
    yaramıyorsa içmicen başkan
    yamuluyorsan içmicen başkan'

bu kısmıyla beni benden almaya yeten yüzyüzeyken konuşuruz parçası. bu arada ne rakıyı bırakması lan? yok öyle bi'şey.
  • türk bükün de seneler evvel ilkdefa ülkemde ikinci sınıf vatandaş hissetmişimdir. porsche range rover sakızdan çıkmış misali .

otoparkta arabanın içine bakan vale . opel astrayla bi siktir çekmediği kalmıştır bize.

gidin şu arkaya park edin.
    milletin kapılar açılırken biz itin götüne sokulmuşuzdur.

ye kürküm ye.

birdaha da gitmedim lanet yere.
41 entry daha