• gözlemeye 15 lira da çok. patatesli gözleme + ayran = 5 tl olmalı. bunun oluru budur, fazlası kazıktır.

not: güzel mekan diye bir argümanla gelmeyin sakın gözlemenin lüksü olmaz.
  • yokuşbaşına geldiğinde bodrum'u göreceksin
    sanmaki sen geldiğin gibi gideceksin
    senden öncekilerde böyleydiler
    akıllarını hep bodrum'da bırakıp gittiler

cevat şakir kabaağaçlı
  • sabah biraz yürüyüş yapayım dedim. şu anda merkezindeki sahillerde, kalenin sol tarafındaki yerlerden bahsediyorum, köpek pisliğine basmadan yürümek çok zor, abartmıyorum. adım başı başıboş köpek var. gece heryere pislemişler

mekancı da köpek pisliğinden rahatsız da olmuyo ve oraya turist gelmeyince de kızıyo . temizlesenize olm bok içindeki yere turist niye gelsin
    (bkz: başıboş köpek sorunu)
  • bilgi ve iletişim çağında magazin sayfalarında gördüğü yerlerden yemek yiyip hesap kol gibi gelince ağlayanların bok attığı yer.

arkadaş,her işi ucuza iyi, pahalıya kötü yapan var. her meslek için geçerli bu.

2 dakika instagramdan çıkıp gitmek istediğin mekanın adını google'a yazınca her boku öğreniyorsun ulan. lahmacuna 50 tl diyorsa oradan yeme mesela?
  • tatil için gideceğim yer. otele bağlı kalmayacağım. gezi için birkaç tavsiyeye ihtiyacım var. uzmanlarının yeşillendirmesine ihtiyacım var.
  • ya bu amk belediyesi bilerek yapıyor artık ikna oldum. her sene yazın bir yol bir altyapı çalışması başlar mı ya. kasım mayıs arası ne halt yiyorsunuz, yazın gelenlere bak biz çalışıyoruz diye şov mu yapıyorsunuz anlamadım ama bıktırdı artık.
    yolları her daim köstebek yuvasından beter ilçe.
  • yeni bir sezon yeni bir maceraya atılıyordu...ne olacak neyle karşılaşacak hiç bilmiyordu ama gene de cesaretini toplamış pandemiyi kenara atmış parasını kazanmaya hayatını yaşamaya eğlenmeye gezmeye ve bilhassa ameleliğe gidiyordu ...
  • bugün abartısız 10 kere elektrik kesildi. 20 yıl önce yaşıyorduk bunları 2021 oldu hala yaşıyoruz. şehrin yaz nüfusu belli, kapasiten belli 20 yıldır bir ilçenin elektrik sorununu, su sorununu çözemeyen belediyeler ne işe yarıyor çok merak ediyorum? bi de çok büyük iş yapıyorlar gibi muğlayı büyükşehir belediye yapıp tüm beldeleri bodrum belediyesine bağladılar dalga geçer gibi
  • gerçekten cennet,

denize kıyısı olmalı insanın.

https://i.hizliresim.com/iblcpou.jpg
  • mafyatik tiplerin mekan işletip pişkin pişkin lahmacun bizde 60 tl dedikleri bölge.

eminim normal yerleri vardır. ancak pandeminin olmadığı bir zaman diliminde yunanistan kesinlikle tatil için çok daha mantıklı.

zaten o mekanı işletenlerin bize normal turist gelsin derdi yok.
hesabın var mı? giriş yap