*

• 1. sicak ve kalabalik, tekne ile acilmak akillica gunduzleri. geceleri kalabaliga karismak en eglencelisi. mutlaka en az bir kez gidilmesi gereken bambaska bi yer.
    2. mfo'nun ayni isimli sarkisi; orayi da guzel anlatir.
    3. binalardaki bodrum var bir de; herkes onu da bilir.

televole: boodrumdaa eglenceee 24 saateee sigmiyoooorrrr, azzz sonnnraaaa!!
  • sicak ama oyle boyle degil, cinnet havasi yaratiyor direkt... sokakta herkes her an üzerinize atlayabilir, belki şansiniza laf atmakla yetinir. karnaval alani gibi; teşhirci teyzeler geziyor etrafta.. acikcasi denizinde pek birsey yok.. gece hayati = bir suru bar yanyana sec, begen, gir!
    bile bile o cehennem sicagina gidene deli denir, zaten akillinin isi yok orda, akli basinda olanlar dag evine gitsinler..
    haydi bodruma delicesine eglenmeye :)

edit: az imlasal...
  • o beyaz catilar.. yali ciftlikdeki kuvet ve cep.. cepdeki siyah ve seffaf taslar.. olmayan iskele.. nasil anlatsam, nerden baslasam.. bodrum bodrum..
  • algidanın muhteşem dondurması... lezzeti keşinlikle harika... jaws passione bodrumu döver diyor... ama inanmayın.. bodum rulez
  • bedroom da denilebilir.
  • her 5 kisiden 4 unun tatile nereye gidiceksiniz sorusuna verdigi yanit
  • bodrum'a gittiginizde mutlaka bir tanidik bulursunuz
  • bir enteresan tatil beldemiz, gece veya gunduz bin tane tanidik insana rastlanabilir -dumurlar bile yasanir-, otobusle bir anda o beyaz yapilari gorunce "bodrum" diyip gulumsenir, kesinlikle sicak, kesinlikle deniz olayi cok guzel degil, gece hayatinin en guzel yani ise bin tane yer bi gecede gidebilmek, rahat bir yer, evinde gibi hissettirir..
    bodrum harbi garip bir yer.. gercekten herkesin oturup bodrum icin bisiler yazabilcegini dusunuyorum.. sarkilar, yazilar...
    ya da kisaca bodrum bodrum, bir zamanlar asik olmustum, simdi adi neydi unutmadim :) duygu biraz duygu -uyku biraz uyku- tum istegim buydu.. bodrum bodrum.. :)))
  • mado'da kahvalti yapmak, araba kiralayip gumusluk'e gitmek, gece de korfez denen yerde tekilali bira icmek suretiyle, mart ayinda felan katlanilabilir hale gelen mekan
  • algidanın artık üretmediği süper dondurması... zamanınıda ihlasnet'te çalışırken ben*, jaws, c3lan hergün yerdik yaz kış demeden...
hesabın var mı? giriş yap