şükela:  tümü | bugün
  • yaza damgasını vuracak.
  • pentagram'ın da katılacağı ve benim gibi zeytinli'ye fobisi olan insanlara ilaç gibi gelecek festival. şu sıra grupları kesinleştirmeye çalışıyorlar, yakında tamamı açıklanır. beklentimiz yüksek.

edit: müzik camiasındaki mafyalaşma yüzünden grupların tamamı muallak olan fest. aralarında birkaç hafta olan kuşadası gençlik feste katılan gruplar bu festivale katılamayacak. "ya onlar ya da biz" denilerek zorla seçim yaptırılan gruplar tepkili. bir kısmı bu seçim saçmalığına tepki olarak her iki feste de katılmayacakken, kalan gruplar tarafını seçecek. ayrıca açıklanan kadronun şu an için doğru olmadığını söylememe gerek yok herhalde...
  • gür akad ve alpay şalt tarafından ilk detayları açıklanan müzik festivali.

20-23 temmuz arasında yapılacak ve aşağıdaki gruplar yer alacaktır. henüz bu gruplar yüzde 100 onaylanmamış ve eklemeler de olacakmış ancak yapılan ilk duyuruya göre gruplar aşağıdakiler olacak.

duman, pentagram, gür akad, ogün sanlısoy, haluk levent, feridun düzağaç, gece yolcuları, yüksek sadakat, absence, aylin aslım, nev, black tooth, fallen, son feci bisiklet, cüneyt ergün, serdar heper, radical noise, pamela spence, senforock, acil servis, objektif, yoğun bakım, whisky, kramp, devil, emre önbayraktar, nemrud, murder king, barlas, all york, ece dorsay, the ayılar, god mode, öfkeli kalabalık, açık seçik aşk bandosu, coverman, the animal, yavuzcan çetin, evrencan gündüz, pusula, büyük birader, november, sinem sayın, gizem saatçi, furtherial, blood vortex, 163, 28 inç, heavy sky , lotus ve tibet ağırtan.

gerçekten heyecan verici.
  • yavuzcan çetin'i bir an için yavuz çetin diye okudum. bir an yaşadığını düşledim. insan üzülmeden edemiyor.
    bu arada bu organizasyona gidilir. zeytinli rock festivalinde bulamadığımız wc'leri belki burada buluruz.
  • maşallah dedeler , babalar , kardeşler , herkes sahne alıyor. insanın gidesi geliyor ama zamanlama pek fena.
  • duyduğum kadarıyla rakip organizasyonlar tarafından burada sahne alırsanız bir daha bizim organizasyonlarda sahne alamazsınız diyerek çıkacak grupların arada bırakıldığı organizasyon. lan zaten türkiye de kaç rock festivali var ki onda da birbirinizle kavga ediyorsunuz.
  • line up'ı heyecanlandıran konser. ayrıca fiyatları da çok uçuk değil. tatil planımı buraya göre yapacaktım umut kuzey'in katılan gruplara ultimatom vermesi yüzünden sönük bir kadro olacağı söylentisi canımı sıktı hatta vazgeçecektim ama ilk olmasına rağmen baya baya iyi gruplar var.
  • whisky ve nemrud için bile gidebileceğim festival. şu tuvalet olayı çözülürse(plastik tuvaletler her türlü kötü oluyor çekeceksin kanalizasyonu gerçek tuvalet olacak) muhteşem olacak. zeytinli kuşadası keko dolmuşken burada biz bize olacağız.
  • okan bayülgenin sunuculuğu üstleneceği ? söyleniyor ayrıca muhtemel aşırı kalabalığı nasıl idare edecekler, wc durumları ne olacak merak içerisindeyim.

bununla birlikte katılan grupları incelediğimizde gerçekten bir zenginlik var gerek sayı gerekse de tarz anlamında kendi adıma bir çok grubu ilk kez canlı dinleyeceğim.

heyecan ve sabırsızlık ile bekliyoruz, inşallah adam akıllı tipler gelir de rahat ederiz.
  • pazartesi gününe kadar 1 bilet alana 1 bilet hediye olan festival.