şükela:  tümü | bugün
  • neyzen tevfik cad. üzerinde,özsüt'ün yakınında denize nazır bir yerde açılmıştır.
  • fotoğraflarına bakınca insanın bodruma gidesini getirten starbucks mağazası..
    http://www.facebook.com/…389&id=220303444828&ref=mf
  • bulundugu yerde daha once acilmis hic bir isletme tutunamamis, bir kac sezon sonra kapatmisti. altinda yatir varmis diyorlar..
  • benim gibi yelken delisi iseniz bol yelkenli ve birbirinden güzel teknelerle bezeli manzarasıyla size görsel şölen sunarken,çalışanlarının hızlı servisi ve nazik tavırlarıyla da kahvenizden daha da zevk almanızı sağlayan mekan.kahve diyarı olduğu için söz gelimi kahve desem de alternatiflere açık olanlara tavsiyem kesinlikle mango passion fruit .
  • bir gece caramel macchiato krizim tutup kendimi kısa sürede içinde bulduğum marina'daki şubesinde otururken ve keyiflenirken, tam karşıda 3 yetenekli gencin keman, gitar ve perküsyon ile yaptıkları müzikle mest olduğum ve unutulmaz zaman geçirdiğim kahve evidir.
  • neyzen tevfik caddesi'ndeki şubesinde akşamları dostlarla sohbetin tadına doyum olmaz.
  • bodruma kadar gelipte, denizin seyrine doymak varken insanlar niye starbucks kovalarina kosar hic anlamam.
  • şubat ayının ortasında kahve yudumlarken, güneşin tadını çıkarırken shazama yakalattığım bir parça var ki her dinlediğimde ordaymışım havasını yaşattırır bana
    link
  • başta "lan insan neden bodrum'da starbucks'a gelir ki?" diye düşünüyorsun fakat sonra anlıyorsun. her yer aşırı pahalı. 40 liraya hamburger yiyince, aa iyimiş diyorsun. 50 liralık kokteyli 40 liraya görünce ucuz diyorsun. dahası mekanlar aşırı kalabalık ve gürültülü. çalışanlar ukala, rezervasyonlar dolu.. starbucks ise bildiğiniz starbucks. 10-15 tane mekana bakıp, beğenmeyip geri döndükten sonra starbucks'a oturup telefonu şarj ederken yanında soğuk bir şeyler içmek paha biçilmez. bodrum için söylüyorum: çölde vaha gibisin, iyi ki varsın starbucks. bir de hijyene özen göstersen..
  • şuan itibariyle içerisinde bulunduğum mekan.
    sahile sıfır denilebilir fakat değil, iki katlı gayet güzel, tanıdık, bildik mekan.
    tüm çarşıyı gezerken aç gözlü esnaftan sıkılıp bildik yere girip, bildik fiyattan bir şeyler yiyip içme mekanı.