şükela:  tümü | bugün
  • ibrahim tatlises buyugumuzun son lafi.

http://www.internethaber.com/…s_detail.php?id=94883

genç parti istanbul milletvekili adayı ibrahim tatlıses, izmir'in torbalı ilçesinde düzenlenen mitingde konuştu.
    tatlıses, "doğruları söylemek için aday oldum. şimdi teknenin birinde, bodrum'da 18 yaşında kızlarla gezmesini bilmez miyim? urfa'dan aday olacaktım, ancak, sevenlerim 'sana nasıl oy vereceğiz?' dedi. bunun üzerine gp'den istanbul milletvekili adayı oldum" dedi.

oncelikle diyorum ki:

yuuuuuuuuuuh

gotumuze girebilir ihtimalinden dolayi cok fazla yorum yapamicam.

senin gibi bir adama ihtiyacimiz vardi. paran yuzunden yanina yanasan 18'lik kizlari "düüüüüüt"mektense , milletin anasini "düüüüüüt"meye soyunmus, buyuk fedakarlik yapmissin abicim. sen de haklisin. "düüüüüüt". "düüüüüüt" (hay allah takildi bu dugme nereden kapaniyo"düüüüüüt")
  • - 18lik çıtırlarla şu an bodrumda da olabilirdim... ama meclis oturumuna geldim!
    - sayın tatlıses bu pek uygun kaçm.....
    - şu an çıtı pıtı mankenlerin göbeğinde çiğ köfte de yoğuruyor olabilirdim. ama nerdeyim? mecliste!
    - sayın tatlıses...yasa tasarıs....
    - teknede de olabilirdim... lahmacunumla viskimi yudumluyor da olabilirdim şu an! ama meclisteyim!
    - sayın tatlıses, yasa tasarısı için söz almıştınız?
    - yaau... ne yasası...neyin tasarısı... 18lik diyorum... çıtır diyorum! niye meclisteyim ben diyorum?
    - vallahi bir de biz anlasak...
  • aslında baskalarına giydirmek için söylenmiş bi laf olabilir. (iyi niyetli)

aslında 18 lik kızlarla bodrumda olmanın oradaki tüm erkekler tarafından acaip kıymetli bi durum olması itibariyle vay be denilme ihtimali üzerine söylenmiş olabilir. (abaza)

aslında ben hep böyle takılıyordum o hayatı bıraktım, şimdi burdayım. nelerden vazgeçtim görev, hizmet için, sizin için. gibi bir mesajı vermek için söylenmiş olabilir. (kolpacı)

aslında bu lafı ibrahim tatlıses söyleyince hangi amacla söylediğinin bir önemi kalmıyor, her durumda azından cıkmaya basladığı andan itibaren niyetinden farklı bir yere gidiyor. (saf)
  • vatanını milletini ne kadar sevdiğini, onlara ne kadar değer verdiğini halkının rahatlıkla anlayabileceği şekilde açıklamış olan cefakar, vefakar, potansiyel millet vekilimizin kayıtlara geçmesi gereken vecizesi

oyum tatlıses'e, oyum genç partiye

ayrıca kendisine şu besteyi de ithaf etmek istiyorum:

kızlar kızlar gelem mi
    yanağızdan öpem mi
    siz bodrumda yatlarda
    ben mitinglerde pişem mi
  • aklima ilk gelen,

(bkz: bilinçaltı)
  • eğer cem uzan duyarlı bir parti başkanı ise, milletvekili adayının bu yakarışını görür ve mitinglere 18'lik çıtırlar gelecek bombasını patlatır. heyecanla bekliyoruz!!
  • kendisinden şöyle bir seçim vaadi beklediğimiz insanın yumurtladıklarındandır:

(bkz: 18lik kızlar 1ytl olacak)