• muğla’nın bodrum ilçesinde ismi açıklamayan bir mekan’da 2 şezlong’un kullanım ücreti 363 tl olarak adisyona yansıtıldı. ayrıyetten 1 paket sigara 45 tl olarak verilmiş. allah akıl fikir versin

(bkz: https://eksiup.com/p/ov77308cmu5d)
  • sözlük yazarlarının anlamamakta ısrar ettikleri şey
    (bkz: arz ve talep)
  • (bkz: sunlouger)**
  • şezling ücretine bişey demiyorum da, sigaraya 45 tl yazarsanız, millet bu fiyattan da içiyor basılsa diye, zamı basmasınlar yine bize.
  • buralara giden insanın beynine sokayım. az bile amk. asgarî ücret 2020 tl ulan bu ülkede hesap gelmiş 1150 lira.
  • ısrarla su anlaşılmak istenmiyor. gerçekten çok zengin ve iki şezlonga verdikleri 400 liradan rahatsızlık duymayacak insanlar var, şimdi sen bunu sabah kadar eleştirsen de adamı itin götüne soksan da seninle aynı ortamda bulunmamak için şezlonga 400 lira veren kişi, senin lafını ciddiye alır mı? sen düşün.
  • çok elzemse oraya girerim, gerekirse kayaya havlu sererim, yine de vermem o parayı.
    maddi gücüm önemli değil, rahat rahat karşılayacak olsam da vermem. kanun kitap var, kıyılar herkesin kullanımına açıktır, idrak edelim artık bunu.
  • denize girmek için halk plajlarıni tercih etmeyen, hadi onu gectim normal beachleri tercih etmeyen lümpenlere müstahak olan hesaptır efendim.

elit olmak bu hesapları odemeyi gerektirir. burjuvaziler de birbirlerini boyle kekliyorlar demek ki yapacak bir sey yok.
  • "arz talep" diyerekten sahillerin illegal şekilde işgal edilip, vatandaşın elinden alınması yamyamlığını normalleştirmeye devam ettikçe vatandaşın denize ücretsiz girebileceği sahil, koy kalmayacak maalesef.

arz talepmiş. afedersiniz ama sikerler o arz talebi. o şezlongların %99'u illegal ve kanunlara aykırı şekilde orada duruyor ve vatandaşın kıyıları kullanma hakkı elinden alınıyor. bunu tartışmamız gerekiyor.
  • alan memnun satan memnun.
    bizimkisi sadece zenginin malı züğürdün çenesini yorar misali.
hesabın var mı? giriş yap