şükela:  tümü | bugün
  • bunaltıcı sıcakların kendini göstermeye başladığı günlerde kısacık bir fırsatı bile değerlendirmeye çalışan kişilerdir.

her yanı denizlerle ve turistik beldeler ile çevrili bir ülkede hiç yer kalmamış gibi her fırsatta soluğu bodrum'da almak gerçekten çok saçma.

kalabalıktan kaçıp daha kalabalık bir yere gitmek, sıcaktan kaçıp daha sıcak bir yere gitmek kadar absürd bir durum olamaz.

--- spoiler ---

ramazan bayramı'na 1 gün kala bodrum kırmızı alarma geçti. yurdun birçok şehrinden arefe günü bodrum'a gelen tatilciler nedeniyle kilometrelerce trafik kuyrukları oluştu. sahillerde adım atacak yer kalmadı.

--- spoiler ---

haber kaynağı
  • büyükşehir kertenkelelerinin son gözde yeri.
    çarşısının maganda popülasyonu gün geçtikçe artmaktadır.
  • geçen sene gittiğim ve bizzat yaşadığım rahatsız edici durum. oranın vatandaşını düşünemiyorum. şaka bi yana biz istanbul’a gelenleri çekebiliyorsak, ağzımızı açsak bile gelenler gelmeye devam ediyorsa bodrumlular da kabullenmeli. yılın 3 ayı dolmuş taşmış ne var bunda? isteyen istediği yere gider, tatil yapmak isteyen insan bodrum halkına “tatil yapmak istiyoruz” diye soracak mıydı bir de?
  • (bkz: cunku bodrum da yarrak olmasi)

ulkenin 3 tarafi denizle cevrili. binlerce kilometre sahil seridimiz var , ulkenin beyaz yakali koleleri ve orta ust parali ama cahil ve avam tabakasinin tatil ve denizden anladigi tek sey bodrum ve cesme. beter olun amk . alacati da 33 luk biraya 30 lira vermeye daracik sokaklarda omuz omuza gezmeye , 3 kisinin yanyana gezemeyecegi sokaga hummer sokan dalyaraklarla ayni yerde tatil yapmaya calisin siz. hakettiginiz bu cunku.
  • yeryuzunde bodrum’u benim kadar seven az insan vardir sanirim ama bayramlarda bodrum ve cesmeden uzak durunuz diyorum.
  • eglenebilenlere iyi eglenceler soguk birasiyla sakin bi nehir kenarinda cadir atacaklara selam olsun.
  • özellikle istanbul’un kaosundan bodruma’a tatil yapmaya giden, bence görmemiş lümpendir. zira istanbul, kaosunu zaten bodrum’a taşıyor.
    ha piyasaya, ortama, beyaz yakalı köleliğimin bana emrettiği şeyleri yapmaya gidiyorum dersen bak o olur.
  • ilginç olay.

bodrum adeta istanbul olmuş, artık nefes alınamıyor.