şükela:  tümü | bugün soru sor
  • büyükşehir kertenkelelerinin son gözde yeri.
    çarşısının maganda popülasyonu gün geçtikçe artmaktadır.
  • geçen sene gittiğim ve bizzat yaşadığım rahatsız edici durum. oranın vatandaşını düşünemiyorum. şaka bi yana biz istanbul’a gelenleri çekebiliyorsak, ağzımızı açsak bile gelenler gelmeye devam ediyorsa bodrumlular da kabullenmeli. yılın 3 ayı dolmuş taşmış ne var bunda? isteyen istediği yere gider, tatil yapmak isteyen insan bodrum halkına “tatil yapmak istiyoruz” diye soracak mıydı bir de?
  • (bkz: cunku bodrum da yarrak olmasi)

ulkenin 3 tarafi denizle cevrili. binlerce kilometre sahil seridimiz var , ulkenin beyaz yakali koleleri ve orta ust parali ama cahil ve avam tabakasinin tatil ve denizden anladigi tek sey bodrum ve cesme. beter olun amk . alacati da 33 luk biraya 30 lira vermeye daracik sokaklarda omuz omuza gezmeye , 3 kisinin yanyana gezemeyecegi sokaga hummer sokan dalyaraklarla ayni yerde tatil yapmaya calisin siz. hakettiginiz bu cunku.
  • yeryuzunde bodrum’u benim kadar seven az insan vardir sanirim ama bayramlarda bodrum ve cesmeden uzak durunuz diyorum.
  • eglenebilenlere iyi eglenceler soguk birasiyla sakin bi nehir kenarinda cadir atacaklara selam olsun.
  • özellikle istanbul’un kaosundan bodruma’a tatil yapmaya giden, bence görmemiş lümpendir. zira istanbul, kaosunu zaten bodrum’a taşıyor.
    ha piyasaya, ortama, beyaz yakalı köleliğimin bana emrettiği şeyleri yapmaya gidiyorum dersen bak o olur.
  • ilginç olay.

bodrum adeta istanbul olmuş, artık nefes alınamıyor.
  • uyusturucu fuhus ve alkol kolay bulundugu icindir. bir suçu 100.000 kisi ayni anda islerse hangisini hapse atacaksin?