şükela:  tümü | bugün
 • bodrum belediye başkanı ahmet aras, türkiye'nin gözde tatil cenneti olan bodrum'un pahalı olduğunu iddia ederek bu tür haberlerle insanları bodrum'dan uzaklaştırmaya çalışanlara cevap verdi.

  ahmet aras konuşmasında "bodrum'da her bütçeye, her beğeniye uygun bir restoran, plaj, konaklama tesisi ya da eğlence mekanı bulunur." dedi.

  bodrum'da 200-400 liraya denize giriliyor demenin bodrum'a haksızlık olduğunu belirten ahmet aras, "birçok işletme giriş ücreti almaz. bunun da üzerinde belediye plajları tamamen ücretsiz." dedi.

  devamında "hızlı bir büyüme ve betonlaşmasına rağmen burası hala bir balıkçı, süngerci kasabasıdır. " dedi.

  haberin tamamını buradan okuyabilirsiniz:
  haberin linki
 • (bkz: peki ahmet abi)
  (bkz: yaw he he)
 • öncelikle (bkz: adam haklı beyler);

  zibilyon tane koy var girişinden çıkışına kadar, halk olanları biraz daha varoş olduğu için; hem halkı görmeyeyim, zenginlerle takılayım, onların harcadığı parayı harcamayayım diyen tatlı su sosyalistlerini kısmen rahatsız eder.

  ancak velhasıl bu haber; ayran fiyatına ayran, su fiyatına su, deniz ücretsiz olunca tıklama almıyor. en kesin çözümü de bodrum'da yaşayan en dostu bularak çözüyorsunuz. turist silkeleme yerlerinden sıyrılıp güzel yerlere gitmek mümkün.
 • 80'li yıllarda bodrum çok ama çok pahalıydı, o dönem belediye başkanı olan şahıs açıkça parası olmayan bodruma gelmesin demişti.
  elbet o yıllarda bodrumda ciddi bir yabancı turist ağırlığı vardı. günümüzde ise bu artık kalmadı. bodrum daha çok yazlığı ve devre mülkü olan insanlarla birlikte, bir tür istanbul sayfiye yerine dönüştü. sezonu kısaldı. okulların kapanması ve açılması arasında bir süreye sıkıştı kaldı.üstüne bu tip pahalı mekanların ifşa olması haydi bodruma gidelim diyecek tayfayı da vaz geçiriyor.
  tabi yazlığı olan ve devre mülkçü tayfa işletmecilere para kazandırmıyorlar, oraya alkol, seks ve uyuşturucu için gelen istanbul tayfası lazım, onlar da bu fiyatlara gidecek başka mekanları tercih ederler.

  başkan yakında suriyeliler ağırlar inşallah.
 • bir çok işletme plaja ücret almazmış. ya bu chp belediyelerinin baskın olduğu yerlerin akp belediyelerinden gram farkı yok. vallahi kıstırdıkları an ananızı ağlatırlar. bakmayın siz mansur yavaş ve ekrem imamoğlu'nun yaptıklarına ve söylemlerine onlar chp belediyeciliğini gerçekten temsil etmiyor. chp'yi görmek isteyen muğla'ya gelsin.

  bodrum'da mekanların işgal etmediği sahil yok denecek kadar az. belediyenin olan yerlerde ise şezlong şemsiye vs çoğunlukla yok. olsa bile zaten göt kadar yerler bunlar. en güzel yerleri mekanlar almış vaziyette.

  tanım: yerinde olmayan tepkidir. belediye başkanı icraat makamıdır. önce siz parsel parsel beach clublara verdiğiniz mekanları temizleyin. buradan başkan'a açık açık soruyorum söz konusu olayın geçtiği torba koyunda belediye plajı var mı yok mu? mekan sahipleri daha mekana girmeden şezlong başı para alıyor mu almıyor mu? şezlonga para almayan mekanlar kişi başı hesap kotası koyuyor mu koymuyor mu? salak mıyız biz kimi kandırıyorsunuz?