şükela:  tümü | bugün
 • p90x i tamamladıktan sonra başladığım program.
  şu anda 2. haftasındayım. p90x kadar zevkli değil ama gelişim anlamında daha etkili olduğunu düşünüyorum. zira p90x in standart programları zayıflama-yağ yakma üzerine kurulu.
  tony horton dan sonra sagi kalev biraz sinir bozuyor. zamanla alışırım herhalde.
  p90x gibi zor bir programdan çıkarak 1 hafta ara ile body beast a başlamış olmama rağmen bunun da zorluklarını hissediyorum.
  huge ve lean diye 2 ayrı program var. tek farkları lean da haftada 1 kardiyo antremanı var. onun haricinde önemli bir fark yok.
  p90x den çok memnun kalmıştım. umarım aynı memnuniyeti bunda da yaşarım.
  ayrıca konu ile ilgili fikir verebileceklerde mesaj kutumu yeşillendirebilir.
 • (bkz: p90x3)
 • içinde barındırdığı bacak çalışması hakikatten zor ve aşmış olan program
  ilk üç hafta build için
  bulk için
 • kadinlarin da gonul rahatligiyla yapabilecegi, bacak gunlerinde "bi isim ciksa da bugun yapmasam" diye hayal kurdurabilen spor programi. yalniz bir bodybuilding atasozunun de dedigi gibi fit olmak %80 beslenme %20 spor isi. benim gibi %80'lik kismi "hayvan gibi spor yaptim bugun, hayvan gibi de yemem lazim" diyip onemsemezseniz bulk'ta idare edersiniz belki ama cut'ta bi bok "cut" edemezsiniz.
 • yağ fazlam olmadığı için p90x 'i bırakıp geçtiğim programdır.
  ingilizce anlatım sorun değil ancak aradaki ince tavsiyeleri kaçırıyorum o yüzden altyazı arıyorum ancak bulamıyorum.
  altyazısı elinde olan varsa yeşillendirsin...

  kolunuz kuvvetli, proteininiz bol olsun.
 • hem yag yakip hem kas yapma body building programi.

  programi kullanan youtube unlulerinden biri icin
  insane weight loss transformation
  (bkz: #63039380)
 • 1971 doğumlu vücut geliştirmeci sagi kalev'in oluşturduğu kas gelişimi amaçlayan 3 aylık ev programı.
 • bunun build ve bulk göğüs, kol, sırt ve omuz videolarını haftada 3-4 gün yapmaya başladım ( yani build back-bi, chest-tri ve shoulder; 4 hafta sonra chest, arms, back, shoulder; böyle dönüşümlü gidecek). bir kere asylum ve p90x ile kıyaslanmayacak kadar kolay tamamlanıyor. ikincisi de gerçekten güzel tasarlanmış set ler içeriyor. ama hedef kilo vermekse diğerleri ile rekabet edebileceğini sanmıyorum.
 • ısınma süresi çok kısa. bulk aşamasına geçtim ve 3 gün evvel sol omzumda ağrı başladı. kolumu öne-yukarı doğru açamaz haldeydim ve 2 gündür doğru düzgün antrenman yapamadım. bugün çok çok azaldı ağrı.

  yapacak olanlar, ısınma sürelerine dikkat etsinler. ben 3-4 dakika daha ekledim ısınma kısmına. acelem yok, sonra bir ton ağrı çekiyorum. yabancı forumlarda da body beast'in ısınma süresine epey laf edilmiş. sakatlık çıkmasın, aman dikkat.
 • torrent de yok sanırım. hala ulaşılabiliyor mu acaba nerden bulunabilir ki?