şükela:  tümü | bugün
  • bazen abartan erkektir. tamam, boyun kısa, bir şekilde bu eksiğini kapatmak istiyorsun. evet, body yapmalısın. ama yarım dünya da olmamalısın. çünkü abartınca boyun, olduğundan daha kısa görünüyor. çelimsiz olma, ama arnold da olma.

(bkz: kısa boylu erkeklerin ölünce gittiği yer)*

edit: evet, soyadını yazamıyorum.
  • sporun boyu posu olmaz tamam dogrudur. da yani ne bileyim sanki emanet gibi duruyorsunuz arkadas.

2 adet hemen hemen aynı boyda kardes olan arkadaşlarim var boyle, boyum bunlardan 15 cm uzun, kasilip kasilip duruyorlar. bu umurum da olduğundan degil. de boyle bir iticilik geliyor ya insana o an. yakismiyor oglum ne yapsaniz da su benim 15 cm'lik farkim bile yetiyor yahu diyemiyorsun iste uzulmesinler aman aman okuz olan biz olmayalim diye.

kassiz sisko gibi bir seysiniz ya bence. belki adam dovebilirsiniz eyvallah belki beni tuttugunuz gibi havaya kaldirip dizinizde sektirirsiniz ayetullah hamaney tamam da bu sizin cirkin bir goruntu de olduğunuz gerçeğini degistirmediki yani.

salon parasini garip kedilere yemek olarak harcayin ya bari. gelin birlik olalim canlar.*
  • abartırsa eni boyu bir olacaktır.
  • elalem ne der vizesi almadığı için dingilin önde gidenidir.

ayrıca , sporu yakıştırma ile uğraşmak da ezik bir ortadoğuludan başkasının sıçışı olamazdı.
  • yazık ki o arkadaşlarına... nasıl kinlendiysen artık şu saatte derdin onlar olmuş
  • kaslı ve estetik bir vücut için ilk kural uzun boylu olmaktır.

kısa boylular için ise en güzel doz, fit olmaktır. abartmadan. aksi çok itici. hem de salonda fazla zaman gecirmeniz gerekmez, ne guzel iste.
  • (bkz: cep herkülü)
  • eğer profesyonel yapıp ciddi yarışmalarda ciddi derece düşünüyorsa zaten olması gerekendir. uzun boylu bir insana daha fazla kas inşa etmeniz gerekeceğinden ve uzun boylu insanda kas dağılımı yoğun olmayacağından uzun boy profesyonel bodybuilding için dezavantajdır. bir iki istisna dışında bir çok olympia şampiyonunun boyu 170- 182 aralığındadır .

eğer amatör olarak yapılıyorsa fazla abartmamak lazım çünkü baya baya çirkin gözüküyor.
  • en büyük başarısı annesini uzun boylu bir adamın sikmesi olan orospu çocuklarını üzen erkektir.

not: 1.86