şükela:  tümü | bugün
  • vücut geliştirmek, forma girmek, kilo vermek ya da sadece vakit geçirmek isteyen herkesin kısaca bir göz gezdirmesi gereken internet sitesi. içeriğindeki supersite kısmındaki exercises bölümü, yeni başlayan birisinden işin pirine kadar herkese hitap eden egzersizler barındırıyor.
  • baktim bu siteye. olmamis haci bu site. insan bir intro muzigi koyar soyle hani body building yaparken cikarilan tislama sesini ihtiva eden. yok haci yok. hic olmamis. cikkk....

(bkz: body building yaparken tislayan adam)
  • abartısız piyasadaki tüm sporcu besinlerinin bulunduğu, diğer markalar yanında kendi markası altında da envayi çeşit gıda takviyesi satışı yapan, abd'nin bir numaralı vücut geliştirme sitesi. gerek kas yapma gerek şekle girme gerekse kilo verme konusunda aklınıza gelmeyecek binbir türlü bilginin de yer aldığı über, super duper bir mekan. hele egzersiz programları falan akla zarar.
  • içindeki egzersizlerden hangisini uygulayacağıma bir türlü karar veremediğim site. her şey iyi güzel harika planlanmış ve tasarlanmış ama acaba salondaki hocanın programıyla mı devam etsem, yoksa bunlar beni uçurur mu hiç bilemiyorum.
  • google da genel bir arama yapıldığı vakit her on seferden sekizinde istisnasız bu sitenin forumlarının sayfası çıkıyor.
    çözemedim.
  • ufak bir yesil cay hapi soylesiniz bile size bir dunya pre-workout promosyon urunu yollar. bu yolladiklari urunler de yuksek miktarda caffeine ve taurine gibi uyaricalara sahip olur. ınsan bu tur pre-workoutlari alip da calismaya alisirsa , bir daha onlarsiz spor yapmasi cok zorlasir. kendilerinin tabiriyle "kafein iletim hizmeti" sunmaktadirlar.
  • supplementlerin gümrükten geçmesinin yasak olmasından dolayı , türkiye'ye ürün yollamayan site.
  • bodybuilding, fitness ve sağlıklı yaşam ile ilgili neredeyse tüm bilgilerin çok güzel derlendiği, hem profesyonel anlaşmalı antrenorler hem de normal insanlar arasında cok güzel bilgi paylaşımlarının olduğu, okumaya değer bir çok makalenin olduğu son derece faydalı bir web sitesi.
  • dünyanın neredeyse bütün ülkelerine ürün gönderiyorlar ama türkiye'ye göndermiyorlar çünkü devletimiz sağolsun bizim gümrükten geçmiyor.

(bkz: ne mutlu türküm diyene)