şükela:  tümü | bugün
  • ilac ureticisi alman firma.
  • (bkz: buscopan)
    (bkz: pharmaton)
    (bkz: bisolvon)
    (bkz: mucosolvan)
    gibi ilaçların üreticisi aile şirketi.
    dulcolax isimli ilacını türkiye'de pazarlamaya başlıyorlar.
    kabızlığa birebir ilacın fiyatı yüksek ama yan etkisi çok az olduğundan tercih edilesi...
  • türkiye merkezi maslak'taki uso center'dadır.
  • fen bilimlerinde doktora yapan ogrecilere karsiliksiz olarak verdigi comert doktora bursuyla akademik cevrelerin takdirlerini toplayan ilac firmasi. ciddi bir cabayla gerceklestirilen ve yaklasik 5 ay suren eleme surecinden sonra secilen ogrencilerin hem cv'lerini senlendirmesi hem de ceplerini doldurmasiyla un kazanmistir (en azindan sahsim nazarinda).
  • bu firmanın bir kablosuz mouse'una sahibim. nereden geldiğini çok merak ediyorum. asıl mouse'umun sol tuşunu göçerttikten sonra evin derinliklerinde kendisine rastladım. yeşil renkte ve tospaya benziyor. nereden baksan 10 senelik olmalı. ilaç firmasının kendi mouse'unu üretmesi ise bambaşka bir dünyanın konusu.

edit: merak edip etrafına baktım da altında 2007 yazıyor. tipine bakarak daha eskidir diye düşünmüştüm. bildiğin vosvosa benziyor lan.
  • iş başvurularına 10 saniye içinde red cevabı verebilen bi firma.
  • alman menşeili büyük bir ilaç firması.

mülakatları zevkli olur ama her ilaç firmasında olduğu gibi, ne kadar iyi konuşursanız konuşun, işe alınmanız için çok yakışıklı/çok güzel olmanız gerekir.
  • kendisine atılan mail'e cevap vermeyerek ayıp eden firma. oysa ki ürünleri ile ilgili bir problemim vardı.
  • eski çıktığım ve hala sevdiğim insan burada çalışıyordu, şimdi avustralya'ya transfer oldu. kendisinden hep olumlu yorumlar alırdım buranın düzeni, kurumsallığı ve çalışanlarının kalitesi hakkında. hakkında hiç olumsuz yorum duymadığım, sadece iyi yorumlar duyduğum nadir firmalardandır.