şükela:  tümü | bugün
  • trendyol üzerinden spor ekipmanları satan bir firma. ellerinde olmayan ürünler için sipariş alıp parasını anında ödeyen müşterileri haftalarca bekletiyorlar. ayrıca ürünleri kargoya vermedikleri halde vermiş gibi gösterip fatura kestiriyorlar. siz de affedersiniz mal gibi kargo takip ekranını takip ediyorsunuz kargoya verilen bir ürün olmadığı halde. tam anlamıyla rezillik. kesinlikle bu ismi görürseniz alışveriş yapmayın uzak durun.
  • hepsiburada ve gittigidiyor'dan katlanır masa ve sandalye aldığım ama problem yaşamadığım firma.

trendyol'da da sorun olabilir.
  • olmayan ürünler için sipariş alıp 2-3 hafta bu parayla takılan dolandırıcılar. masayı sandalyeyi beklemek yerine bir ormana dalıp ağaç kesseniz daha çabuk masa ve sandalye takımınız olur.

kullanmayın.
  • 17 gündür siparişimi 'hazırlamalarını' beklediğim firma.
    allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın, param size aktarıldıysa da yazıklar olsun.
  • 21 mayısta hepsiburada dan katlanır masa aldım. hala ıargoya verilmedi ne hepsiburadaya sesli yanıt sistemini aşıp ne de bofigaya ulaşabiliyorum. var mıdır telefonunu bilen şu firmanın

firma sahibi medine helvacı/izmir görünüyor. instagramdan da satış yapıyorlar ve cep no 0541 303 77 66 hem yorumları hem de telefonu kapatmışlar. 0850 li numaraya ulaşabilmek de mümkün değil
  • dolandırıcının dibi. ama firmalar nasıl hala mağaza açtırıyor inanılır gibi değil. siparişinizi yalandan kargoya verilmiş gibi kargo faturası kestiriyor, kargoya verilmiş ürün yok ama kargoda göründüğü için iade de edemiyorsunuz. vallah kebap iş. trendyol u aradım kayıt açtık diyor bakalım ne olacak.
    n11 i diğer sitelerden ayıran kısım da bu aslında, kargom ortada olmadığı için tam üç sefer kimseyle mutahap olmadan canlı yardım ile paramı geri aldım.
    neyse hiçbir şey olmazsa chargeback var. mastercard ve visa yanımızda...

edit: sikayet kaydi acinca kargo ertesi gun dagitima çikiverdi onca yolu kat edip.. hayret...
  • siparişimle ilgili şikayet kaydı açtığımın ertesi günü kargoya verildi.
    hepsiburada'da çalışan birinin hırsız bir akrabası sanırım sahibi. başka bir açıklaması yok.
    bu arada hepsiburadadaki sayfaları silindi.
    türkiye özeti amk oluşumları
  • hepsiburada'daki ilanları üzerinden balkon masası sipariş ettim.

sipariş tarihi: 31 mayıs
    tahmini kargolama: 9 haziran
    burayı okuyup hepsiburada'ya şikayet etmem: 12 haziran
    hepsijet kargo kodu oluşumu: 12 haziran
    hepsijet kargo ilk hareket: 13 haziran - transfer aracında
    fatura emaili: 15 haziran - fatura kesimi 9 haziran
    teslimat: 19 haziran

fatura bilgileri: görsel dambılcım ne alaka :)
  • uzak durulması gereken firma. hepsiburada üzerinden iki adet çalışma masası sipariş ettik. haftalar geçti kargoya verilmedi. en son hepsiburada'ya şikayet edince ertesi gün kargoya verdiler. anlaşılan internetten alışveriş sürecine yeni bir soluk getirmişler. ürünü satın alman yetmiyor, kargo sürecini ancak şikayet ederek başlatıyorsun.
  • dolandırıcı firma.
    trendyol üzerinde ürün kargolandı ve şubede görünüyor ancak günlerce şubede bekletildiği için kızıp mng kargo şubesini aradım. anlaşmalı firma olan bofigo'nun ürüne kendileri kargo faturası kesebildiğini ve henüz şubeye teslim etmediğini öğreniyorum. firmaya hiçbir türlü ulaşılmıyor, iade talep ediyorum ama kargo kuryesine söyleyeceğim iade kodunu yolluyorlar. zaten sıkıntım ürünün kargolanmaması. paramı geri verirler mi vermezler mi bilemiyorum, işler çok karıştı. bu karışıklıktan çıkanların yeşillendirmelerini rica ediyorum.
    kesinlik bulaşılmaması gereken firma. aman diyeyim.