şükela:  tümü | bugün
 • boga burcu erkegi cooldur, düzenlidir, sexidir. cool takilmasina ragmen icinde hep bi don juan vardir.
 • :) öncelikle inanılmaz erkek modeli genellikle boğa burcundan çıkar... geniş, rahat, umursamaz bir hayat sürdüklerine inanılsa da aslında çok ayrıntıcıdırlar, ince düşünürler ve duyarlıdırlar. gülmeyi severler, güldürmeyi de severler. yardım etmeyi severler ancak kendilerine yardım edilmesinden nefret ederler. her şeyi kendileri yapmalıdırlar, sorunlarını ise tek başına çözerler. sorumluluklarını çok iyi bilirler. inatçılıkta üstlerine yoktur, sabit fikirlidirler, sevdikleri insanlar için yapmayacakları şey yoktur gibi, aksi durumda yani sevmedikleri insanları alt etmek için de yapmayacakları şey yok gibidir, hediye vermeyi severler, yemek yemeği çok severler, kolay aşık olurlar, aşkı adına yaraşırlılıkla yaşarlar ancak en ufak bir kırgınlıkta, kızgınlıkta ya da yolunda gitmeyen olayda çok kolay da vazgeçebilirler. müthiş azimlidirler. çalışmayı severler en önemlisi mutlaka sevdikleri bir işle meşgul olur ya da meşgul oldukları işi severler.
  burç geyiği kitaplarına göre en iyi başak, oğlak ve boğa burcu insanları ile iyi anlaşılar...
  güzel bir renktirler hayatın içinde...
  niye benim hiç boğa burcu bir sevgilim olamadı bu güne kadar beee dedirten türde insanlardır...
 • burc erkekleri icinde adindan en cok bahsedilendir. diger burc erkekleri icin nedense bu kadar yer yoktur literaturde. kendimim die soolemiorum hakketmio da diildir hani.

  7 yıl sonra edit:

  "kahrolsun boğa burcu erkekleri" adlı yasadışı örgüt tarafından kötülenen bir entry'ye sahip olmanın haklı gururunu yaşatmıştır bana bu varlığın unuttuğum cümleler.

  bir sürü konuda kötülenmeye aşinayız da, burç konusunda geyik bir entry nin kötülenmesi çok ama çok ilginç geldi bana. hayır zkimde olduğundan değil kötülenmek, hatta hoşuma gider damara basmışız diye, ama bu çok güldürdü beni.
 • kesinlikle aranması taranması ozenle sevgılı olarak sechılmesı onerılen erkeklerdır
 • sadık,güvenilir,cinsel dürtüleri tam puan olan,yemek konusunda inanılmaz zevkli,gözü dışarda olmasına karşı sevdimi tam seven,sakin görüntüsünün altında kızdımı dagları deviren ama çabuk yatışan burç tipi... aynı benim sevgilim... :))
 • bir eli rakida diger eli karida umurunda mi dunya....
 • duzensız, zevksız, pasaklı ve becerıksız hatunları sevemeyecek yapıda erkeklerdır, ayrıntıcıdırlar, karshılarında sarfedılecek tek yanlısh cumle ıchın hatunu gozunun yashına ve hayatının kadını olushuna bakmaksızın terk edebılırler
 • azim çalışkanlık ve üşengeçliği aynı potada eritip paşa paşa evimde otururum. komik ve de sadığımdır fakat evden çıkmam. bıçak gibi keskinimdir ilişkilerde keser atarım ama evden çıkmam. bu konuyla ilgili bazı entryleri kabararak okurum ama tüm bunlar beni evden çıkaramaz. kısacası, boğa erkeğinden iyi sevgili değil, iyi koca olur bana kalırsa...
 • çabuk kızan ardından hemen yumuşayan, esprili, insancıl, iyi sefişen, ev işlerinde mükemmel becerileri olan erkeklerdir boğa erkekleri.. ideal koca olmaları muhtemeldir.
 • bir burc kitapciginda yaziyodu, dikkatimi cekmisti;
  "boğa burcu erkekleri hemsirelerden hoşlanır"