• saçmalamayın. o saçmalamaz. sevin, o çok sever. gereksiz trip atmayın, kaldırmaz, dürüst olun anlar.
  • "torooo! torooooo!"
  • acele ettirmeyin. kendi temposunu bozmaktan hoşlanmaz. bir şeyi anlamadığını düşünüp elli kere tekrarlamayın, ilk seferde anlar ama tepki vermesi uzun sürebilir. yamuk yapmayın, asla unutmaz ve hayatından sonsuza dek çıkarsınız.
  • suratı kızarıp elleri titremeye başladıysa kaçın, çok sinirlenmiştir ve her an patlayabilir.

edit: anlaşılmamış açıkliyim: normal bi insanın tepki verme süresi 5 saniye ise bogalar 5 dakika boyunca kızarıp titreyip sonra saldırırlar.
  • asla yemekleri simitle geçiştirmeye çalışmayın, güzelliğe olan düşkünlükleri onları; kahveyi cehennem kadar sıcak, gece kadar karanlık ve kadın gibi tatlı içmeye iten bir yaradılıştan gelmelerini haklı çıkarır. yalan söylemeyin anlar, en iyisi dürüst olmaktır; yalan bile olsa mantıklı bir şekilde izah ederseniz sizi anlayabilme, makul görebilme olasılığı yüksektir. onunla konuşurken dikkatli olun; asla söylenenleri ve yapılanları unutmaz ileride birgün aleyhinize delil olarak kullanabilir. sevgisinden ve sadakatinden emin olun "beni sevmiyosun", "çok değiştin" gibi laflar etmeyin, çünkü değişmezler zaten. beklentileri değişen sizsinizdir. sinirlenir ama çabuk sakinleşir. saman alevi gibi parlar hemen söner, bu yüzden nerde ne zaman gaza gelecekleri belli olmaz. ortamda gerilim yaratmamaya özen gösterilmelidir, genelde sakindir ama. romantik olurlar; arkadan bıçaklandılar mı anlayamazlar, bıçaklayana karşı kin güderler, depresyona girerler. onları satmak ilerisi için akıllı bir hareket değildir.
    satmayın!

emir verilmekten pek hoşlanmaz kafasına buyruktur, çünkü en mantıklısını optimumunu onlar bilir. hele ki parasını nereye ne kadar harcayacağı konusunda ders vermeye kalkmayın, göt ederler. düşünmeden acele ederek bir olaya girmedikleri için onları çubukla dürter gibi acele ettirmeyin hata yaparlar. bu hata sonucu rahatsız olacakları için siniri size yansır. dürtmeyin!

değerlerine ve değer verdiklerine ölümüne bağlıdır, sakın ha değerlerine laf atmayın.

daha geniş bir perspektif için (bkz: #8903024)
  • asla ama asla sevdiği birine zarar vermeyin(hatta mumkunse verir gibi bile yapmayın, dikkat edin sizin yanınınızda sıcaktan bile burnu kanamasın).
    eğer intihara mayiliniz varsa gidin kopruden atlayın sizin için daha etkili bir yol olur ama bir boga burcu erkegine bunun için küfür etmeyin 110 kilo olmasına bakmaz ziplar tekmeyi 175lik adamın suratına basar 44 numaraayakkabının tabanın izi ayakkabının markası ile beraber cıkar suratnıza. vallahi diyorum bak. kendimden biliyorum yaptım oradan yani yoksa sallamıyorum oramdan buramdan, yanlış olmasın.
  • eğer bağyansanız seks konusunda fazla uğraştırmayın, erkekseniz dağalın gidin lan niye okuyorsunuz bu entryi.

nerde kalmıştık ? evet... uğraştırmayın her istediğinde her nerede olursa olsun her ne yapmanızı isterse yapın. cinsel anlamda monotonluk yaşamazsınız ama o hisse kapılırsanız güzel arkadaşlarınızı da çağırın sevişirken. biraz yaratıcı olun her şeyi söylememi beklemeyin.
  • hararetli bir konu üzerinde tartışırken konuyu değiştirmeye kalkmayın. sizi sevdiğini söylüyorsa tereddütsüz inanın. size kızmış ise üste çıkmaya kalkmayın, sakinleşmesini bekleyin; o alttan alacaktır.
hesabın var mı? giriş yap