şükela:  tümü | bugün
96 entry daha
  • -kendilerine selam ederim *
  • küçük bir genelleme yapacak olursam bu kadınlar kolay beğenmeyen kadınlardır. ama beğendi mi de bırakmazlar. istedikleri de doğal olarak sadık erkeklerdir. romantiklerdir ve sanatsal aktivitelere bayılırlar. ilk buluşma için belki iddialı olur ama ilerde mutlu etmek istiyorsanız aklınıza geldikçe sanat galerilerine, tiyatroya, sinemaya veya konsere götürmeyi teklif edebilirsiniz. ayrıca kendileri az birazcık bencil, az birazcık alıngan, az birazcık lükse tutkun, az birazcık kıskanç ve az birazcık da temizlik hastası olurlar.

not: son söylediklerimi ''az birazcık'' parantezine alıp parantezin içiyle ilgilenebiliriz.
    zira ordaki ''az birazcık''ları eleştirilmeye az birazcık kızdıkları için kullandım.
    korkudan! :)

edit: ayrıca 500. entry'mde onlardan bahsettiğim için şeref duyduğum kadınlardır.
  • bütün gün yatsa, uyusa, yese, içse, sevişse ve bunu koca bir hayata yaysa bana mısın demez. biraz sanat, biraz eğlence, biraz sohbet. arada da alışverişe çıktı mı ondan mutlusu yok. ne hırs, ne fıldır fıldır mertebe arayışı, ne kompleks, ne kaygı, ne disiplin, ne insanlarla uğraşma, ne kimseyi ciddiye alma, ne büyük planlar, ne küçük hesaplar.. işi olmaz. hayat mı? koy götüne rahvan gitsin.
  • en güzel duyguların kadınıdır. zor beğenir, zor sever. sanat düşkünüdür, depresyondaysa alışveriş düşkünüdür. büyük meselelerin insanı degildir, hayatta büyük olmak gibi bir gayesi yoktur.

her şey estetikten ibarettir onlar için. daha ne olsun iyilik saglık.
  • net kadın.
    duruma uygun davranmak diye bir şey yok hayatlarında.
    gri diye bir şey yok yani. ya siyah ya beyaz olmalı.

sevdi mi çok seviyor evet. unutması ise zaman alıyor.
    hele bir de sevdiği tarafından sevildi mi, yapamayacağı fadakarlık yok.

özet: fedakar. valla billa:)
  • hayatımı yıkmaktan vazgeçmeyen burç ve bu burcun mensunu kadın.
  • gayet net anlaşıldı ki sanatçı ruhlu kadınlarmış. çok iyi anladık biz bunu evet. bkz. bütün entryler. ksdjfsd. benim entrymde sanattan kastım "icra"dır. başkalarında nedir bilmiyorum. bale yapar gibi duş almak filan mı acaba. ilginç. açıklık getirilsin bundan sonrakilerde bu konuya. öyle "mmöesanatçı ruhludurmmüeh" deyip sıyrılmak da nesi.
682 entry daha