• tanışmak ve birlikte olmak istediğim kadın. iki boğa bir araya gelince neler olabileceği konusu beni çok meraklandırıyor.
  • diğer kadınlardan pek farkı olmayan bir kadındır. zaten burçların hepsi götten sallamadır.
  • gel tüm gün uyuruz diyorum, o kadar yolu geliyor tüm gün uyuyoruz ciddi ciddi. sonra da gidiyor.

en rahat burç kadını sanırsam.
  • (bkz: madame bovary)
    (bkz: anna karenina)

bunları bildiysen, tamam. işte o kadın, bu kadın.
  • koku takıntılıdır. bu ,psikopatlık derecesine varabilir.
    "ölümcül hastalığına tek çare buymuş,şu biraz kötü kokan şeyi vücuduna sürecek ve 2 gün bekleyecekmişsin" deseniz "ımm ölmek mi yoksa kokmak mı?" diye ölesiye düşünebilir.
  • erkek egolu huysuzun tekidir.. yumuşak başlı hatun isteyen kaçarak uzaklaşsın..
  • tehlikeli kadındır.
    "if you fuck with the bull you get the horn" sözü bu kadınları kusursuz bir şekilde tanımlar.
  • avcılarda oturup üşenmeden beykoz'a buluşmaya gelen kadın/kız dır. helal olsun diyorum.

ayrıca beğendiği şemsiyeyi türkiye'de bulamayıp amerika'dan kargoyla getirtmeyi düşünen uçarı kadın/kız dır. çin'den getirt daha ucuz olur diye dalga geçmiştim az biraz bozulmuştu ama alınmamıştı.
  • hani şu kırk yaşına bile geldiğinde bebek teni, sarı bakımlı saçları ve teenage giyim tarzı, şık çantası, mükemmel eş ve ebeveyn pozları, seksapeli, havuzlu sitedeki adını bilmediği komşusuna her sabah dişlerini göstererek söylediği günaydın ı ile hayranlık ve gıcıklık arasında bir duygu uyandıran, sivri dili, kindarlığı, , kendisini ve bütün hayat biçimini diğer kadınlarla yarışa sokmasıyla tanıdığınız ve bütün bu kötü özelliklerinin yanında merhameti, kaliteli iletişim gücü, albenisi, laftan sözden anlayışı ve sürekli kendini geliştirmesiyle de hayranlık duyduğunuz kadınlar boğa burcu kadınlarıdır.
  • her açıdan yiyici olan kadın grubudur. yemek, para, beyin ne bulursa yer ama hiç kilo almaz.
hesabın var mı? giriş yap