1. oğlak burcu erkeginin hayatta aradığı kadındır. boğa burcu kadını da artık sevdiği için endişelenmeyecek, gereksiz kıskançlık krizlerine kapılmayacaktır. bunlar birbirleri için yaratılmışlardır adeta... ilişkiler kervanının en mutlu ikilisidir bu hatta.. allah nazardan saklasın kategorisinde yer alır. biraz izole ederler kendilerini ama, karşılıklılık bu ikili arasında yaşanır..

  arkadaşlıkları da çok sağlam olur.

  yine de linda goodman için (bkz: boga burcu) ve (bkz: oglak burcu)
 2. ikisi de sabit, guven ve huzur arayan insanlardir. ikisinin de hayattaki amaci bir ese ve bir eve sahip olmaktir. ikisi de sessiz, sakin ve icine kapaniktirlar.
  boyle bir iliskide soylenebilecek tek kotu soz, onlari biraraya getirmenin zorlugudur. duygularini ifade etmekte gucluk ceken oglak erkegi, kendi dusuncesine gore askindan daglari delerken, en bariz ilan-i ask'i bile anlayamayan boga kadini, kendisiyle hic ilgilenilmedigini zannedebilir. oglak birkac sene icinde bir sekilde duygularini biraz daha ifade ederse, boga kadini da cok asiksa ve erkegin yakininda bulunmaya ozen gosterirse, araya arkadaslar, es dost felan girerse, bir sekilde ikili yalniz kalirsa, ve geri kalan 2998 madde daha tamamlanirsa, bu asiklar biraraya gelebileceklerdir.
  bu arada icten ice yanip tutusarak, ve kimseye birsey soylemeyerek, arkadaslarini deli etmeleri de olasidir.
  sonucta ise boga kadini mutluluktan guzellesecek, oglak erkegi huzurdan ilk defa olarak surekli gulumsemeye baslayacak, ve ikisi de siddetle kilo alacaklardir.
 3. oglak burcu erkegi herkesi dover, sonsuza kadar mutlu yasarlar..
 4. birbirleri için yaratılmışlardır. çok çok iyi anlaşırlar. bu iki insan bir ilişkiye başladığı zaman ilişkinin evlilikle devam etme olasılığı yüzde yüze yakındır.
 5. bugün bir kere daha karşılıklı burçla oturup anlaşmaya vardığımız üzere, birbiriyle kesinlikle anlaşamayan ve hatta boğa burcu kadını tarafından ıyyy olarak tabir edilen burcun erkeği arasında olamayan ilişkidir.

  tecrübeyle çokca sabittir.

  bir boğa burcu kadını gün itibariyle bir oğlak burcu erkeğine dedi ki;
  "en büyük astrolojik yalanlardan bir tanesidir bu".

  edit: ilişkiden kasıt olarak, sosyal olarak iki insanın birbiriyle olan iletişimi kast edilerek yazılmıştır. zaten daha arkadaş olamazken de başka bir ilişki türü içerisinde olmaları oldukça problemlidir.

boğa burcu kadını oğlak burcu erkeği ilişkisi hakkında bilgi verin