şükela:  tümü | bugün
 • oğlak burcu erkeginin hayatta aradığı kadındır. boğa burcu kadını da artık sevdiği için endişelenmeyecek, gereksiz kıskançlık krizlerine kapılmayacaktır. bunlar birbirleri için yaratılmışlardır adeta... ilişkiler kervanının en mutlu ikilisidir bu hatta.. allah nazardan saklasın kategorisinde yer alır. biraz izole ederler kendilerini ama, karşılıklılık bu ikili arasında yaşanır..

  arkadaşlıkları da çok sağlam olur.

  yine de linda goodman için (bkz: boga burcu) ve (bkz: oglak burcu)
 • mükemmel bir ikili oluştururlar, ilişki yıllarca, yıllarca sürer gider.
 • ikisi de sabit, guven ve huzur arayan insanlardir. ikisinin de hayattaki amaci bir ese ve bir eve sahip olmaktir. ikisi de sessiz, sakin ve icine kapaniktirlar.
  boyle bir iliskide soylenebilecek tek kotu soz, onlari biraraya getirmenin zorlugudur. duygularini ifade etmekte gucluk ceken oglak erkegi, kendi dusuncesine gore askindan daglari delerken, en bariz ilan-i ask'i bile anlayamayan boga kadini, kendisiyle hic ilgilenilmedigini zannedebilir. oglak birkac sene icinde bir sekilde duygularini biraz daha ifade ederse, boga kadini da cok asiksa ve erkegin yakininda bulunmaya ozen gosterirse, araya arkadaslar, es dost felan girerse, bir sekilde ikili yalniz kalirsa, ve geri kalan 2998 madde daha tamamlanirsa, bu asiklar biraraya gelebileceklerdir.
  bu arada icten ice yanip tutusarak, ve kimseye birsey soylemeyerek, arkadaslarini deli etmeleri de olasidir.
  sonucta ise boga kadini mutluluktan guzellesecek, oglak erkegi huzurdan ilk defa olarak surekli gulumsemeye baslayacak, ve ikisi de siddetle kilo alacaklardir.
 • boga burcu kadini, $imarik bencilligine seve seve katlanacak bir erkek bulmu$tur nihayet; bu yuzden mesut bir ili$ki ya$ar. oglak erkegi de- ki kendisi ne kadar atip tutsa da, ozunde ezik bir insandir - boga burcu kadininin evcimenligi, anacligi ve ortaligi cekip cevirmesine hayrandir, birbirlerinin suyuna giderler, kendi aralarinda huzur icinde ya$arlar.
 • oglak burcu erkegi herkesi dover, sonsuza kadar mutlu yasarlar..
 • birbirleri için yaratılmışlardır. çok çok iyi anlaşırlar. bu iki insan bir ilişkiye başladığı zaman ilişkinin evlilikle devam etme olasılığı yüzde yüze yakındır.
 • inadın kendisi başlı başına bir inat konusu olmadığı sürece, iki burç açısından da mükemmele yakın bir birliktelik söz konusu olacaktır.

  oğlak burcunun mükemmel birlikteliği için (bkz: oğlak burcu erkeği başak burcu kadını ilişkisi)