• her şeyi fazlasıyla yaşar sevgiyi de, nefreti de.. ortası yok siktiğimin burcunun.
  • midesine ve sekse en düşkün burç.
  • yazılanlardan anladığım kadarıyla ben çakma boğayım. yemek yemeyi severim ama dünyadaki tüm yemekleri yemem, hatta dünya üzerindeki yemeklerden sadece bazılarıyla aram iyidir. ama oturduğum sofra sanat eserine benzesin isterim o ayrı *

tek kelime ile; garantici
    tek cümle ile; "plan-program, hesap-kitap bizim işimiz, ama mecbur değilsek çok da güzel yatarız."
  • 20 yıl sonra girdiği yks'de ilk bine girer :))

dayanamayıp yazdım, içimde tutamıyorum şu an :))

edit: güzel insanlar, tebrik mesajlarınız ve destekleriniz için çok teşekkür ederim. mutlu ettiniz beni. iyi ki varsınız.
  • evrende her şey, herkes ikna edilebilir fakat soğumuş bir boğa burcu asla.
  • bütün gün evde olsun, yemekler gelsin gitsin, arkadaşlar gelsin gitsin, evi temiz ve derli toplu olsun çünkü orası onun en kıymetli yeri, e bi de akşam tek başına uyumasın, başka bişey istemeyen burçtur.
    çok iyidir boğalar, üzmeyin boğaları.
  • evi sever, evi onun kalesidir bir nevi, konforuna düşkündür, iyi yemek çok ama çok önemlidir, libidosu yüksektir, takıntılıdır, çalışmayı sevmez ama işini iyi yapar, vasata tahammülü yoktur konu ne olursa olsun kaliteyi arar, haklı doğmuştur, haklı ölecektir.

kendimden biliyorum.
  • s e x, y e m e k, z e v k
  • dünya yansa hadi gidiyoruz desen;
    - bi 5 dakika sonra diye cevap verir. öyle umursamazlık, uyuşukluk ve rahatlık.
  • boğazına ve rahatına düşkün insanların burcu.
hesabın var mı? giriş yap