şükela:  tümü | bugün
  • evliliği bir zafer, statü atlama, elde etme olarak görüp abartılı bir şekilde simgeleştirmenin sonuçları.

benimle evlenir misin!

evlenir evlenir, merak etme.

asıl performansı ve çabayı bir insanla aynı çatı altında yaşamaya ve huzurlu bir aile olmaya çalışırken görmek isteriz.
  • lazer simulasyonu ile başlayıp,avukat vekaleti ile bitmemesi temennisiyle. hayırlı devam eder umarım.
  • vay amınaki dedirtmiş teklüftir.elim ayapım titredi bak yazamıyorum.

tanım; imla. ben kötü oldum lan. paranın amınakoyum.
  • her ne kadar aşkın büyüsü ve coşkusu gibi algılansa da gerçekte ise görgüsüzlüğün ve sonradan görmeliğin teknoloji görmüş şeklidir.
  • göklere seviyorum veya evlen diyen zihniyetin evlilikten 3 yıl sonra şiddetli geçimsizlikle dosyası yine göklere yazılıyor. seven adamın ne gelinliğe ne gelin başına ne sağa sola yazma isteği vardır. seven sevmiştir asıl mesele de bundan sonra başlar , gerçekten gönlüne kazıdığın kişinin ailesi , onun seninle yaşamdaki uyumu seni mutlu edecek mi? yoksa herkes flört ederken sabah 10da al , akşam 6da bırak şekli. ama evlendikten sonra evde çok sevdiğin kitabın yeri değişmesi , televizyonda salak programları açıp gülmesi , annesinin 1 hafta deyip , 1 aylığına eve gelip düzene kaymasını düşünseydi eminim ki köprüye allah belanı versin yazdırıp o tekneden beylerbeyine çıkar sıcak sahlep içerdi.
  • her akşam mutlaka biri ediyor. binerim efendi gibi öğrenci akbilimle beşiktaş-üsküdar vapuruna. kızın elini cebine attırmam onun akbilini de basarım tabi. ikinci basış 2 lira falan ama masraftan kaçmamak lazım.

lazer bedava, vapur bedava. yaparım teklifimi. bi sonraki vapurla da dönerim.
  • 99 tane iphone alıp kalp şekli yapmaktan daha mantıklı olan evlenme teklifi.