şükela:  tümü | bugün
  • başlık karakter sınırına takılmasa şu şekilde olacaktı: boğaziçi üniversitesi gönlümüzden geçen konuma ulaşamamıştır

bütün sülalesinin puanını toplasak bile boğaziçi'ne giremeyecek harvard mezunu recep tayyip erdoğan cümlesi.
  • kendi oğlunun puanı yetmediği için gidemediği bir üniversiteyi “boğaziçi üniversitesi ülke ve milletin değerlerine yaslanmadığı için uluslararası alanda beklediği yere gelememiştir” diyerek eleştiren cumhurbaşkanı beyanı.

torpille bir yerlere gelmeye o kadar alışmışlar ki, istedikleri olmayınca hemen bir karalama kampanyası yürütmeye çalışıyorlar.
  • boğaziçi'nin harika bir yolda gittiğini gösteren açıklamadır. o gönülden geçen yollara girmeye hiç gerek yok. anlaşılan odtü bitti sırada boun var.
  • çünkü artık recep tayyip erdoğan üniversitesi, abdullah gül üniversitesi gibi elit eğitim kurumları var!

her ile üniversite kurduk ve bütün liseleri imam hatip lisesi yapma yolunda ilerliyoruz!

boğaziçi üniversitesi de gönlümüzden geçen konuma ulaşacaktır yakında eşofman giyen kız öğrencilerden tahrik olabilen şeriatçı dönem hocaları sayesinde!
  • boğaziçilileri gururlandırmış cümle.
  • yahu bu adamın her sözüne neden başlık açılıyor şurada anlamıyorum. bizim manav cemil amca var o da böyle konuşuyor, ben "he he" deyip geçiyorum.

ben kendisini hayatımdan çıkarttım, kafam rahat. 6 ay daha kaçmayı başarabilirsem yüzünü unuturum muhtemelen. adam bu yani, bu yaştan sonra değişecek değil. bırakın konuşsun kendi kendine, bu cümleleri kurdu diye boğaziçi bir şey mi kaybedecek?
  • dinleyenlerin %98'i bodyguardlardan oluşmaktadır.
  • "istanbul'u satiyorum gozlerim kapali"
  • recep tayyip erdoğan üniversitesi mi ulaşmıştır?