şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ne sniper'ı amınakoyayım)
    (bkz: allahsız köpekler!!)
    (bkz: yarıçıplak deri eldivenli askerler halkın üzerine işedi)
  • buraya da yazayım:

conflicts sabahtan "oda tvnin haberi yanlışmış, düzeltme yapıyoruz" deyip resimlerin sansürsüzünü de yayındı:

[https://twitter.com/…icts/status/754201212271095808 https://twitter.com/…icts/status/754201212271095808]

correctıon: photos being reported by @odatv to be of a decapitated soldier are false.

bu askerin silahı belinde.

teslim olan askerlerin silahından tutun üstündeki herşeyi çıkardılar.

eleman demiş zaten nesi false diye:

@john1odea @conflicts @odatv ı think the issue is where & when they were taken.

dün paletlerle parçalananların adını anmazken, bu görüntüler üzerinden kafa kestiler die işid kasanların niyeti de belli
  • konuşmayayım diyorum ama ağzımı bozduruyorsun, lan saray soytarisi, tayyipin oynadığı oyunları eleştiriyorum diye niye darbeci oluyorum diye suratına tükürdüğüm adamın iddia ettiği yalan(?)

lan ahmak, ben tayyipin bu ülkeye verdiği zararları anlatıyorum diye niye darbeci oluyorum? yani tayyipi elestiren begenmeyen herkes darbeci mi oluyor? beyinsiz, ulkenin yuzde ellisi darbeci mi?

sırf "tabii padişahım, harikasın padişahım" demediğim için "darbeden medet uman" oldum. darben de batsın sen de bat.
  • hıyanetin teorisinin yazıldığı ekşisözlük'te doğru mu yalan mı bilinmeden sabahtan beri goygoyunun çevirildiği olay. he anasını satayım boğazını kesmişler. polisin askerin olmadığı yerde bombalara rağmen geri basmayan, ahl'nin gkb'nin ankara emniyetin önünde askerlere tanklara karşı duran, o kadar ölü ve yaralıya rağmen darbecilere ve masum da olsa karşısında yer alan erlere karşı kendisinden ve eğitim düzeyinden beklenene göre minimal provokatif davranış sergileyen topluluk çomar, siz gezi sevdalısı polis düşmanı simit sat onurlu yaşacılar süpersiniz.

lan o aşağıladığınız adamlar sokağa çıkmasa belki sabaha kadar istediklerini alacaktı. eğer halk müdahale etmeseydi en hafif ihtimalle polis ve darbe karşıtı askerler toparlanana kadar ülke günlerce kaos içerisinde kalacak en iyi ihtimalde darbecilerden kurtulsak bile ekonomik krizle uğraşacaktık yıllarca.
  • bir şu yalan gibi değildir;

"o kadar insan sokağa dökülmeseydi istediklerini alacaklardı". lan bir tane tank, o da sadece istanbulda, o da sadece havaalnında, bu mu lan ülke yönetimi "devralacak"tı o kadar insan sokağa çıkmasaydı?

ülkenin her yerinde generaller tutuklanıyor. mesela mardin, mersin, şırnak.. nerede lan bunların tankları? sırf senin gibi birkaç süper zeka istanbulda havaalanına gittiniz diye ülkeyi kurtardınız mı zannediyorsunuz? neyin kafası lan bu? niye mesela mardin komutanı göz altına alınırken mardin sokaklarında tanklar gezmiyordu ve orada halk ülkesine sahip çıkmak için yollara çıkmamıştı? niye mesela mersin komutanı göz altına alınana kadar bir tane bile tank yürütmemişti.

aklına sıçayım senin.. üç beş askeri maşa diye çıkarmışlar sözde darbe yapıyorlar, üç beş tane de başka maşa çıkmış koca ülkeyi istanbul havaalanındaki bir tankı "etkisiz hale getirerek" darbeyi engelleyip ülkeyi kurtardığını zannediyor.
  • darbe ile birlikte tüm umutları da tükenen islam düşmanlarının geziden bildiğimiz dezenformasyonu. yalan da olsa, doğru da olsa hiç bir şey şaşırtmaz bu saatten sonra beni.
  • ha tamam o zaman kafası kopmadıysa sıkıntı yok ya olur öyle şeyler normaldir yani çok şey yapmamak gerek.

(bkz: dincilerin ağır gerizekalı olması)

ayrıca nerden öğrendiniz de sniper olduğunu onu bulup linç ettiniz? alnında sniper yazıyor dimi. sanki call of duty oynuyor amına kodumun çomarı. boğazı kesilmesi yalansa bu yalanın daniskası.
  • sorun bu değil ki dediğimdir . yalan olsun gerçek olsun. buna inanılabilir mi budur sorun olan. dün kafasını balkondan çıkaran ,evinde net olan ve azıcık kafası çalışan bunun yapılabileceğini gerek o insanların kof öfkesinden( ki ben nerde o orospu çocukları çıksınlar diye nara atanı gördüm ) gerek asker yardıma çağırdı diye elinde silahla ışidçi sıfatındaki adamların dur şuna bir sıkayım da rahatlayayım rahatlığımdaki herifin cinayetlerini izledik.
    sorun şu ki yalansa da akla çok uzak değil ve o çılgın zekanla anlayabileceğin gibi mal kardeş bunları götümüzden uydurmadık.
  • https://pbs.twimg.com/media/cnfujgkxgauxbrv.jpg

o işidci denilen iki kişi, hastaneye götürüyorlar askeri.

her sakallıya işidci diyen islam düşmanları, annenizi her düdükleyene de baba diyor musunuz ?