şükela:  tümü | bugün
  • milletçe derin bir depresyonun içindeyiz ve siyasiler de söylemleriyle iyice karanlığa itiyor bizi.
  • gelir birazdan troller, hiç açlık görmemiş gebeşler.

ben de eski chpliyim ama derler...

ülkemizin içinden geçmekte olduğu bu süreçte derler...

siyaset karıştırılmasın derler...

akıl sağlığı yerinde değilmiş derler...

sevgilisine küsmüş derler...

utanmazlar...

derler...
  • kaynak

önce aracını yakıp sonra kendini ateşe verip köprüden atladığı belirtilen kişidir.

ülke olarak nereye gidiyoruz bilmiyorum ama her gün bunun gibi haberler hiç hayra alamet değil.
  • bu haberler bir şekilde basına sızan. sızmayan kaç intihar vakası var allah bilir. ha sosyolojik açıdan sızmamalı belki ama durum içaçıcı değil.
  • bütün bu elim olayın başına neden geldiği henüz bilinmeyen adam.

izlediğim görüntüde benim takıldığım, polisin tepkisi. yanmakta olan aracın yanına henüz intikal etmiş bir polis, araca şöyle bir bakmakta, sonra uzaktan görüntü alındığını farkedip, uzak bir noktadan çekimi engellemek için koşmakta. çekim yapan kişinin yanına gelince de kaydı durduruyor. ayrıca 'yasak' dediği de net bir şekilde duyuluyor.

malesef polisin ilk tepkisi kendi ekip aracından yangın söndürme tüpüne koşmak değil, ya da yanan araca güvenlik şeridi çekmek değil, görüntü alınmasını engellemek oluyor.

ayrıca hukukçular daha net aydınlatacaktır, kamuya açık bir alanda vuku bulan bir olayın görüntüsünü almak yasak mıdır gerçekten?
  • 15 temmuz şehirler köprüsü diye bi yer olmadığından olayın boğaz içi köprüsünde geçtiğini düşüyorum. neyse yazık ne diyelim. bu hale getiren ler utansın
  • yandaş medyada bulunmayacak bir haber daha.
    sorumlularının kim olduğu bilindiği ama hiçbir şey yapılmayacağı bir haber daha.
    sorumlularının bu gece de vicdanları sızlamadan yatacağı bir haber daha.
  • artık sinirlenen vatandaşımız başbakanlık önünde yazarkasa fırlatamadığı için böyle kendisini yakıyor çaresizlikten çünkü muhatabı yok. eskiden bir şekilde tepkisini gösteriyordu / gösterebiliyordu ve muhatap bulabiliyordu karşısında öyle veya böyle ama şimdi başkana laf söyleseniz 3 aydan başlıyor silivri'de. eh vatandaş da kendisini yakıyor böyle işte, dün gaziantep bugün istanbul yarın başka bir şehir... üzücü, iç karartıcı, bombok bir halde ülke.
  • benzini ben mi verdim canım diyecek siyasiler tanıyorum.
    maalesef.
  • ardı ardına iki gün boğaz köprüsünde intihar girişimine şahit oldum. ikiside medyaya düşmedi. ikincisi son anda konuşularak vazgeçirildi. düşünün 2 gün ardı ardına..
    edit: intihar haberleri yasakmış