• kocaeli'nin karamürsel ilçesinde yapılmış olan caniliktir.

şuradan görebilirsiniz.

şu adamı tanıyan, bilen, teşhis edebilecek birileri varsa bana ulaşsın. kendisi ile ilgili çok değişik planlarım var.

bu nasıl bir vicdansızlıktır ya? bu nasıl bir pisliktir? ya o hayvan sana kimbilir ne diye güvenip o kadar yaklaştı da o ipi boğazına geçirmene izin verdi. senin allah belanı versin lan, sürüm sürüm sürün inşallah pezevenk. gebertirler inşallah seni de bi köşede.

alternatif link: http://www.haberturk.com/…ladigi-kediyi-denize-atti
  • (bkz: karamürsel sepeti)

boş insan, gereksiz insan, bilgisiz insan, cahil insan! aahh pardon insan mı dedim? ben onlara karamürsel sepeti diyorum. dışarıdan işlevsel ve güzel görünüyor olabilirler ama içleri, beyinleri boş.
  • sapik it diycem ite yazik, agiz burun dalinasi oksijen israfi gotlek
  • böyle bir vahşeti gerçekleştiren kişinin yaşamaması gerekir dediğim olay.
  • izlemedim, sonra butun gun o zavalli kediyi dusunecegim ve kahrolacagim.

kedinin bogazina ip gecirip suya atan pislik her kim ise bulunmasini ve en agir sekilde cezalandirilmasini istiyorum. bir ulke daha ne kadar kotu olabilir?

bir bitmediniz be, allahin belalari...
  • sorun; etnik köken, memleket, eğitim vs. değil bence.
    sorun; insan.
    insanoğlu dünyanın kanseri.
    ve bu tür vakaalar için cezalar caydırıcı değil.
    hiçbir zaman da olmadı.
    gerçi kime ne anlatıyorsun?
    akp'li osman kahveci'nin;
    "sokak hayvanları çok masum değil." dediği bir ülke burası.
  • cezasız kalacak suçtur. bunu yapan kansız da bunu biliyor. en fazla kabahatlar kanunu bilmem kaçıncı maddesinden 30 tl 22 kuruş gibi komik cezalar verilecektir.
  • kendinden güçlü canlıdan şiddet görmek nasıl bir duygu olduğunu öğrenmesi adına bir aslanla bir odaya kapatılması gereken cani.

(bkz: empati)
  • milan kundera'nın varolmanın dayanılmaz hafifliği romanında yazdıkları bu acımasızlığa yeter cevaptır;

"gerçek insan iyiliği, ancak karşısındaki güçsüz bir yaratıksa bütün saflığı ile, özgürce ortaya çıkabilir. insan soyunun gerçek ahlaki sınavı, temel sınavı, onun, merhametine bırakılmışlara davranışında gizlidir: hayvanlara. ve işte bu açıdan insan soyu temel bir yenilgi yaşamıştır, o kadar temel bir yenilgi ki, bütün öteki yenilgiler kaynağını bundan almaktadır."
  • aynı muameleyi kendisininde en yakın zamanda görmesini diliyorum. zavallı kedi kaçmaya çalışıyor,o tekmeyle denize fırlatıyor. böyle insanları toplayıp aynı zulümü onlara yapacaksın,bak gör ondan sonra yapabiliyorlar mı? böyle adamlar kolay kolay can vermez,acısı kesin çıkar!
hesabın var mı? giriş yap