• her giydiğimde, kafamın içinde "istanbul'da sonbahar" klibi çektiğimdir kendi kendime. teoman pozları falan, dalıp gitmeler, saçları okşayan rüzgar...

boğazlı kazak giydi diye bu kadar mutlu olan başka bir insan yoktur.
  • 3.sınıf aşiret dizisindeki kötü kalpli erkek oyuncu itemi.
  • kel insanları penise döndüren kazak.
  • bogazlı kazak giymek 4 ana evreye ayrılır:
    1- basta hersey güzeldir. amma da yakıstı be denir, hatta abartılır güzele ne yakısmaz eheh muhabbeti yapılır. kollar da ellere dogru cekistirildi mi hersey hazır ve nazırdır.

2-dısarı cıkıldıgında "ooh hava da sogukmus iyi ki giydim" diyerek kendini avutur insan hafiften hafife. cunku sanki minik tuylu silindirik bir yaratık (bkz: tanımlayamamak) boynunuza iyice yerlesmistir. bogmaya baslar ama aldırmamaya calısırsınız. (kazaga verdigin paraya mı yanarsın, giyme gafletine mi...)

3-daral gelmeye baslamıstır artık. kazaga sovmeye baslarsın. cıkaramazsın da,hava soguk, t-shirt ile idare edilmiyor. zaturre olacaksın. bogazını sıkmaya baslamıstır o demin bahsi gecen tuylu. "allah canımı alsa da kurtulsam" denir can havliyle mehpare edalarında. (bkz: ekmek teknesi) bir an once eve gidip huzur ve refah dolu dakikalara kavusmak istersin.

4-ve sonunda mutlu son. eve girer girmez kazagı bir cırpıda sıyırır atarsın. boynuna boyle bi serinlik bi ferahlık gelir. hayat ne güzel yasamak ne güzel nidaları atılır. kısa bir sure icin bogmaya baslayan hayat, artık anlam kazanmıstır. bogazlı kazak uzun bir sure icin gardrobun dibine itilir. aynı gaflete anca aylar sonra düser insan.
    (bkz: kazak uzerine konferans vermek)
    (bkz: abartmayı sevmek)
  • en sevmediğim kıyafet. boğazıma bir şey değmesi hissinden zaten nefret ediyorum da, çirkin de bir şey hani. dünya üzerinde giyince yakışanı da pek görmedim, toplamda 3 kişiye falan yakışıyor bu kıyafet bence.
  • bunun sıfır kollusu var. yani bir insan neden boğazını dahi kapatmasını gerektiren bir soğukta kolsuz kıyafet giyer?
    tanım: giyilme gerekçesi soğuk değil bazı izleri gizlemek olabilecek kıyafet.
  • ınce triko tarzinda olanlari cok guzeldir. kisa kollusu da kalem etek uzerinde gayet hos durur. sadedir ama guzeldir. kendi basina yildizdir.
  • sanki oldukça güçsüz bir cüce eline yünden eldiven geçirmiş de gün boyu boğazınızı sıkmaya çalışıyormuş hissiyatı yaratan giyecek. evet daha önce de güçsüz bir cüce yün eldivenlerle yakama yapışıp beni boğmaya kalktı oradan biliyorum. fakat o günler artık çok geride kaldı.
  • kazamadığım giyek.
  • siyah bogazli kazagin her erkegi cool gostermesi hipotezi bbg evlerinde cesitli defalar tekrarlanmis her defasinda sonuc husran olmustur. (bkz: bbg demircan) (bkz: bbg alican) (bkz: bbg volkan) (bkz: bbg fatih) (bkz: bbg ananin ami)
hesabın var mı? giriş yap