şükela:  tümü | bugün soru sor
  • "ekşi sözlük’ün takma isim arkasına saklanarak yazan “şerefsizlerine” yine iki lakırdı edeyim" sozlerini uzerime alinarak fatih altayli'yla kanli canli, karsilikli bu konuda tartisma istegimi baslatan kampanya.

lakin kendisinde, yazi gecmisimi okuduktan sonra beni programina davet edecek yurek var midir, bilemem.

iletisim: cihan_3208@hotmail.com

edit: destek olan bütün yazarlara teşekkürlerimi sunuyorum.

29 yaşındayım. türk televizyon kanallarının tamamının ''satılık bir çete'' tarafından halkı uyutmak için ele geçirildiğine inanıyorum. fatih altaylı'yı da bu çetenin önde gelen liderlerinden birisi olarak görüyorum. son zamanlardaki ılımlı ve nispeten muhalif tavırları bu gerçeği değiştirmez.

programına çıkmam durumunda, kendi öznel düşüncelerimi sözlüğün ortak düşüncesi olarak pek tabii ki gösteremem. bununla birlikte sözlüğün; çok sesli bir platform olmasının yanı sıra, son zamanlarda bozulmakla da birlikte, bir ruhu olduğuna inanıyorum. bu ruh, öznel düşüncelerden bağımsız bir ifade özgürlüğü ruhudur. siparişle haber yapan fatih altaylı'nın türkiye'nin son ifade özgürlüğü kalelerinden biri olan ekşi sözlüğe ve ekşi sözlüğün yazarlarına ''rumuzunun arkasına saklanan şerefsizler'' hakaretini son derece yakışıksız ve seviyesiz bularak, kendimi de öne sürerek şahsını canlı yayında düelloya davet ediyorum. karşılık vereceğini pek sanmıyorum. vermemesi de bir cevap olacaktır. hiç değilse bundan sonra ''rumuzunun arkasına saklanmış şerefsizler'' gibi ifadeleri kullanamayacaktır.

edit 2: programa çıkmam durumunda sayın altaylı'nın bana ayıracağı sürenin bir bölümünü sözlük yazarlarının bu başlık altında üzerinde uzlaşacağı soruları sormak için ayıracağım.

teşekkürler, saygılar.
  • up up up.

ilk destek benden.
  • ekşi sözlükte yazar olan bir kişi fatih altaylı’yla teke tek programında tartışmak istiyormuş. siz fatih’i burada dalaştığınız trollerle karıştırmayın,
    hayır söyleyeyim de ağlamayın sonra.

edit: bi konuşsalar da zevkle izlesek..
    fakat bu tartışma sadece fatih altaylı ve yazar kişisini bağlayacaktır. yani gizli hesaplar kullanan kişileri bogdan yazarovsky , kendisi hakkında yazı yazılanları da fatih bey temsil ediyor gibi olmasın.
  • benim de desteklediğim kampanya. hatta bir kaç farklı görüşte yazar birden katılabilir ki sözlüğün faklı renkleri de görülsün.

edit: olur da gerçekleşirse orada sözlüğün temsilcisi değil şahsi görüşlerini ifade eden kişiler olarak bulunmaları gerekliliğini de belirtmekte fayda görüyorum.
  • desteklediğim kampanya.
  • destekliyorum.

bu siyasetçilerin arkasına saklanarak bizlere şerefsiz diyen yaratık da duysun, okusun ve lobları yiyorsa davet etsin bakalım ne olacak programda.

ha daha kalabalik katılacaksak işlerimi ayarlarsam ben de gelirim.

aloooo fatih bak bizim arkamızda kimse de yok. var mısın?

(bkz: biz tek,sen hepiniz)
  • çok çok sayın fatih altaylı'ya buyrun buradan alalım sizi dediğim kampanyadır.
  • gitmişken hangi anketleri manipüle etmiş onu da sorarsın artık fatihe.

manipüle etmekten menfaati ne olmuş?

anket manipüle edene yavşak dersek ayıp olur mu?

anket manipüle edene şerefsiz dersek ayıp olur mu?

eğer çağıracak yüreği varsa bunları sorar mısın?
  • bu yazıdan sonra kesinlikle eleştiren birini karşına çıkarması gereken yazar, yoksa adilliği havada kalacak kişi. edit: bu yazıyı kesinlikle tanımadığım birini savunmak için yazmıyorum, adil olmak bu yazıdan sonra bunu gerektirir.