• benim de desteklediğim kampanya. hatta bir kaç farklı görüşte yazar birden katılabilir ki sözlüğün faklı renkleri de görülsün.

edit: olur da gerçekleşirse orada sözlüğün temsilcisi değil şahsi görüşlerini ifade eden kişiler olarak bulunmaları gerekliliğini de belirtmekte fayda görüyorum.
  • up up up.

ilk destek benden.
  • levent kirca'nin konuk oldugu teke tek programini youtube'da izleyesimi getiren kampanya. izleyeyim de keyfim yerine gelsin az.
  • fatih bey buyrun, " rest " dediniz, ve karsi taraf restinizi gördü.
    herkesin konusma ve kendini ifade etme hakki vardir, gayet kibar ve medeni bir teklif.
  • artık bu kampanyadan nasıl etkilenmişsem rüyamda yazar arkadaş olduğunu düşündüğüm genç arkadaş programa katılıyordu. ne dediğini bilmeyen bir kişiydi. herşeyi batırmıştı. tam bir rezaletti. programa katılırsa aman falso vermesin. üzülürüz.
  • şuana kadar tvye çıkan sözlükçüler hep kendilerini rezil etmişlerdir.
    gerek otisabi olsun gerek ssg olsun hatta ve hatta bir yarışma programına katılan eser yenenler sunuyordu bir çukura düşüyordu bir teyze 10 yıllık yazarım falan demişti ,hepsi benim gözümde karmaları eksilere indi.
    sözlükdaşım çok heyecanlı,ama ben desteklemiyorum katılmasını.tv olayı çok farklı bir olay haksız olan kişi ;bir iki alkışla veya sesini yükseltmekle doğru söylüyorum havasına girebiliyor çevresindekiler de iki kafa sallamayla ona destek verse sen direk bitiyorsun.bence gereksiz ,fatih altaylı için hiç ama hiç değmez adam yalakalıksa yalakalık size ne kafasında bir insan.
  • açıkçası ben desteklemiyorum. eksisozluk yazarları kimseye bir şey ispat etmek zorunda değil, ayrıca herhangi bir yazarın görüşü de diğerlerini bağlamayacağından dolayı yersiz bir hareket olur. fatih altaylı'nin aleyhinde bir şey ortaya sermekse amac; ınternet ortamında fatih altaylı'ya ait her şey, arayıp bulmak istedikten sonra elimizin zaten altında. dahası fatih altaylı kendi sahasında böyle bir daveti istediği gibi şekillendirebilecek kalibrede bir insan.

özetlersek eger; "insert george bernard shaw quote here"
  • millet en son bu sekilde gaza geldiginde bufecinin biri milletvekili adayi olup 5 oy almisti.
  • desteklemediğim kampanyadır. bogdan kimdir? entelektüel birikimi ne düzeydedirç kendini ifade etme kapasitesi var mıdır? eksisozluk un ruhunu aktarabilecek kadar duruma ve olaylara hakim midir? bu konularda zerre fikrim yok ve ayrıca tüm bunlara hakim dahi olsa karşısındaki isim fatih altaylı'dır yani yıllardır kamera karşısında son derece zeki bir gazeteci. karşısında hiçbir kamera tecrübesi, program tecrübesi olmayan birini çiğ çiğ yer. bunu izleyenler de de yanlış bir eksisozluk imajı oluşur. özetle böyle bir rezilliğe gerek yok diyorum.
  • ikinci bir levent kırca vakası olabilir. destekliyorum. fatih şeklinden şekile girip kızarabilir. var mı sende o yürek fatih altaylı? aha adam meydan okuyor? var mı sen de o yürek?
hesabın var mı? giriş yap