şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir turlu anlamadigim sey.

bir kiz taniyorum kendisi polonyali otuzlu yaslarinin sonunda, 2 sene once bosanmis biri ve abd'de yasiyor. arkadasimin en iyi arkadasi oldugu icin ayda 1-2 defa goruyorum kendisini. su anda tek yasiyor fakat bir erkek arkadas bulmayi cok istiyor. hem maddi hem de manevi yonden birisine ihtiyac duymasi gayet normal.

yalniz bu kiz guzel olmasina ragmen 2 yildir ne polonyali ne de amerikali kimseyi bulamadi. nedeni ise bohem giyim tarzi. uzun salas etekler, yine kilim desenli salas gomlekler giymesinden oturu, kina rengi topuz saclarini da eklersek, hic de seksi bir gorunumu yok. bir erkekte en ufak bir seksi hareketlenme yaratmiyor onun bu tarzi. haliyle tas gibi seksi giyimli polonyali kizlarin arasinda hic bir erkegin dikkatini cekmiyor.

onun bu haline ben de uzuluyorum cunku biliyorum kendisi gayet kulturlu, amator tiyatro oyunculuguyla ilgili entelektuel bir kiz ama kismetini bu bohem hava resmen kapatiyor.

bir kiz bu tarz giyinerek ne yapmak nereye varmak istemektedir?
  • geçen bana da dediler. bohemlikle pek ilgim olduğumu sanmıyorum o yüzden yanlış anlaşılmış bir kız olabilir. güzellik standartlarına ve kendini beğendirmeye uzak biri olup kendi zevkince takılıyordur belki de ama bohem kelimesinin asıl amacına bakarsak bu da tanım değil. bunu söyleyen arkadaş da ciddi olmadan 'umutsuz vaka mıyım?' soruma 'olaylara bakış açın, bohem oluşun hepsi bir bütün olarak öyle' diye cevap vermişti. neye uğradığımı şaşırmıştım fdkjs belki de bazı insanlar birilerine ihtiyaç duymadan yaşıyor, bazıları kendiyle dalga geçip eğleniyor. siz kim köpeksiniz ki herkes istediğiniz gibi olsun istiyorsunuz, asıl sizin amacını ne ki millete üzülecek konumda görüyorsunuz kendinizi? ayrıca kelime anlamına göre uygun kullanım için bohem ne demek bir araştırın.

edith piaf: salih okuyacağını pek sanmıyorum ama o arkadaş sendin...... fgndflk