şükela:  tümü | bugün
 • herbert hoover'a göre "the greatest men's party on earth".

  http://www.rotten.com/…y/conspiracy/bohemian-grove/
 • ayni zamanda g.william domhoff tarafindan kaleme alinan bir yazinin ba$ligi.
 • san francisco'nun kuzeyinde santa rosa yakinlarinda, redwood ormanlari icerisinde bir kamp alani gibi birseydir. normal kamp alanlarindan farki ise her sene amerikan plutokrasisinin onde gelenlerinin toplanip iki hafta gudik ayinler esliginde stres atmasi, dogayla bulusmasi. burada amerikan baskanlari, bankerleri, generaller, bakanlar, onde gelen gazeteciler isadamlari masonlar vs. toplanip aksamlari isik gosterileri esliginde, buyuk bir baykus toteminin altinda eski pagan, mezopotamya, babil vs. ayinlerini canlandirip cosarlar. stanley kubrick'in eyes wide shut'inda konu ettigi kadar garip ayinler duzenlerler. zaman zaman amerika disindan onemli dunya liderleri de davet edilir buraya. kissinger, rockefeller'lar, amerikan baskanlari, bushlar, greenspan vs. duzenli katilimcilari arasindadir. sadece erkekler davet edilir. escinsel orgy'ler hakkinda soylentiler de yayilmaktadir cilgin san francisco dedikodularinda, nitekim dinine bagli tasra cocugu nixon da katildigi bir bohemian grove toplantisi sonrasi bunlarin hepsi kafayi yemis, delikanliyi bozar bu ortam seklinde goruslerini belirtmis.
 • yunan black metal grubu. tek albüm ve ep'si mevcut. özellikle albümü'nün * vokal, gitar ve davul kombinasyonu mükemmele yakın.
  vokal'de scream, brutal, efect, clean...ne ararsan var; ama hepsi yerli yerinde. bi karmaşa yaratmıyor. ne dinlediğini biliyorsun.tavsiye edebileceğim herhangi bir şarkısı yok. ayıramıyorum birini.

  kendi ismi ile de bir ep'si var. albüme nazaran biraz tek düze olsa da. çoğu gruba göre kalburüstü.
 • konuyla ilgili en büyük sıkıntı, toplantının içeriği (yani potansiyel içeriği) ya da inanç sistemi (inanç !?) değil kanımca. benim bozulduğum nokta, o güzel ortamda dick cheney gibi filan adamların dolaşması. dick cheney ile, art linkletter ile bohem içerikte ne paylaşılabilir allahınızı severseniz.

  gerçek bir bohemian grove'da bir elon musk olur, bir richard dawkins olur, joon-ho bong olur, chuck palahniuk olur, neil degrasse tyson olur, ne bileyim bir tim minchin olur, o ortam öyle çekilir hale gelir. hem lilith ablamız da öyle isterdi bence.

  yapayım ben bu işi bir ara; yaz kızım: "alternatif bohemian grove" yapıl'cek.
 • elysian fields adi altinda house of cards'in 5. sezon 8. bolumunde konu olan yerdir. sadece ileri gelen devlet baskanlarinin ve dolar milyarderi ya da medyanin agir toplarinin bulustugu ve gizli rituellerin dondugu bir cesit kamptir.
 • bohemian grove diyorsan orada robert plant, lars von trier, gus van sant, michael moore, stanley kubrick falan olacak. tutmuşlar alex jones'u kabul etmişler püüü sizin bohem anlayışınıza. madem o kadar düşük standartlarınız david icke falan alsaydınız bari deli kontenjanınız boş kalmazdı, alex jones ne?
 • alex jones'un zamanında gizlice içine sızıp kameraya kaydettiği yer.
 • önemli amerikan siyasetçilerin buluştuğu esrarengiz yer.

  kurtlar vadisinde kapşonlu ayinleri falan görünce “yok hıaaamına” diyordum ama böyle acayip yerler gerçekten varmış. toplumun en zeki adamları diye düşündüğümüz herifler acayip şekillere girip pagan ritüeller yapıyor amk.

  illuminatiye falan inanmayan bir insan olarak bu konulara yinede objektif yaklaşmaya çalışıyorum ve hayret içinde kalıyorum. götten uydurulmuş haberler değil bunlar sonuçta. bu heriflerin gizli çekimleri 2000 senesinde ortaya çıktı. bush ve babasının üye olduğu biliniyor. nixon (bkz: watergate) ses kayıtlarında bu delilerden bahsediyor. epstein olayından sonra merak sardım gizli toplumlara ve sapıklıklarına. daha önce “yav siktirin gidin paranoyak komplo teorilerinizle" derdim ama artık böyle sapıkların varlığından eminim.

  yalnız bu amcalar harbiden sapık ve pagan mı, gizli bir örgüt olarak önemli küresel kararlar mı veriyor yoksa can sıkıntısından mı böyle şeyler yapıyor bilmiyorum ama üyelere toplantı hakkında soru sorulduğunda konuyu hemen kapatmaya çalışıyorlar.