şükela:  tümü | bugün
 • kesinlikle limp bizkitin en iyi iki parcasindan biri (bkz: rearranged), cok ilginc de bir klibi var.
 • limp bizkit in yaptığı en iyi şarkıdır. sözler, müzik, klip her şey şahanedir.
 • fred durst'ın nota yükselterek bir "why" çığlığı vardır ki, bu eseri ölümsüz kılar (04.47'de). arabada, karanlık ıssız bir yolda giderken yalnız dinlenesi şarkıdır.
 • bir tesisat ekipmani. genellikle fabrikalarda kullanilir. turkcesi kaynatgac olabilir.
 • paslanmaz çelik, pirinç, aluminyum yada bakırdan yapılan espresso makinesinde suyu ısıtan kazan. silindir şeklinde olup, çogu makinede diktir. son donem çıkan bazı makinelerde yatay yerleştirilmiş çift boiler bulunur ki bu da performansi artırmak içindir ama ne derece arttırır ne derece gereklidir orası makinenin kullanım yerine ve talebe gore tartışılabilir. ayrıca espresso makinelerinde en çok zarar goren ve en pahalı parçalardan biridir. devamlı suyla çalışması sebebiyle kireçlenme ve yosun oluşumu kaçınılmazdır. çok ozel makineler hariç profesyonel espresso makinelerinde kazan pirinçtir, daha küçük ev tipi plastik olanlardaysa** kazan genelde paslanmaz çelik olur. yalnız dışardan manuel dolumlu makinelerde boiler'i water tank ile yani su tankı ile karıştırmamak gerekir, ikisi ayrı şeylerdir. makinede su tankı varsa burdan bir pompa ile boiler'a su çekilir, burada ısınan su kahve, sıcak su, buhar çubugu için buhar uretir.
 • efsane bir limp bizkit şarkısı. çok uzun yıllar önce ilk duyduğumda adını öğrenememiştim, tabii o zaman shazam mazam yok. ulan adı ne acaba, adı ne acaba. internette o kadar kolay bulunabilen şeyler değildi. imdadıma mtv yetişmişti. uzun bir süre en sevdiğim şarkıydı. çok karizmatik bir şarkı. klibi de güzeldir.
 • girişteki tüyleri diken diken elektro kısmı kesinlikle karanlık bir ortamda dinlenilesi, duyguları incinen birinin haykırışı olan, klibi soluksuz izlenilecek derecede kaliteli, her şeyiyle olmuş şarkı...

  limp bizkit'in müzikal anlamda zirvede olduğu şarkı da diyebilirim.

  yıllar önce ergenken dinler gaza gelirdim; şimdi yıllar sonra yeniden dinleyince aslında o benzer duyguları yine yaşattı bana. demek ki neymiş bu şarkı bir klasikmiş...
 • girişindeki wes'in çaldığı ve insanı boşlukta bırakan gitar partisyonu için bile milyon defa dinlenmesini dilediğim şarkı. nu-metal in zirvesi. dileğimi yerine getirin şimdi hadi bakayım;

  http://listen.grooveshark.com/…song/boiler/21869488
 • dünyanın en fazla para harcanmış 5 videosundan biridir.durst'un camdan atladığı patlama sahnesinde, sadece bilgisayar animasyon masrafları 100.000$dır(ben de vh1 ın yalancısıyım)
 • bir gün gelip de bir limp bizkit parçasını bütün gün tekrar tekrar dinleyeceğim asla aklıma gelmezdi ama muhteşemliğini geç farkettiğim bir şarkı olarak hayatımdaki yerini almış bulunmaktadır. videosunda yerebatan sarayını andıran mekandaki renkler ve atmosfer mükemmel. harika çocuk dave meyers ile beraber fred durst çekmiş. takdir edilesi.
hesabın var mı? giriş yap