şükela:  tümü | bugün
  • netflixin yeni sezon için anlaştığı animasyon dizi. baş kahraman bir beygir. doğal olarak türü komedi olacakmış.

edit: ilk bölüm 22 ağustosda imiş, seslendirenler arasında aaron paul'da var imiş.
  • ilk fragmanı şuradan izlenebilir.
  • cok eglenceli dizi, vakti zamaninda sitcom yildizi olan bir atin yeniden unlenme cabalarini anlatiyor. bojack i arrested development tan tanidigimiz will arnett seslendiriyor. otobiyografisini yazmasi icin tutulan ghostwriter i alison brie ve bojack in evinde * para vermeden kalan alemani da aaron paul seslendiriyor. netflix aboneligi almak icin bir baska neden daha.
  • konusu oldukça ilgi çekici bir animasyon, başrolünde bir atın olması da oldukça güzel bir fikir fakat işleyiş açısından yeterli değil. evet komik sahneleri var ama genel olarak pek eğlenceli bulmadım. hayvanların insan formunda olması fikri pek yeni değil, yine de böyle iddialı bir ekiple çok daha güzel bir iş başarılabilir diye düşünüyorum. kesinlikle bir göz atmakta fayda var ama ben izlendikten sonra pek akılda kalıcı bir yanını görmedim.
  • 2. sezon onayı alan netflix animasyonu.

http://tvbythenumbers.zap2it.com/…tm_source=twitter
  • ilk sezonun ortasına kadar öylesine olaylar işleyen sıradan bir komedi dizisiyken ikinci yarısında bojack başta olmak üzere karakterleri derinleştirmeye başladı.

11. bölümle ise altın vuruşu yaptı. pelte gibi yatıyorum yatakta 12'yi izleyecek cesaretim yok.
  • o derinligi daha 2. 3. bolumden veren, cok hisli bir atin basrolde oldugu muhtesem yapim.
  • rick & morty, gravity falls ya da adventure time tadında birşeydir herhalde düşüncesiyle izlemeye başladığım çizgifilm. fakat bu saydıklarımla hiçbir alakası yok. bir kere, her hafta karakterine başına komik olaylar gelmesi, her hafta yeni bir macera tadında ilerlemiyor. her bölüm normal bir dizi gibi öncekinin kaldığı yerden devam ediyor. bayağı bayağı dizi olarak çekseler izlenirmiş o derece.
  • yaa lütfen cnbc falan yayınlasın dedirten animasyonlar serisi. zira başka kanal yayınlamaz bunu bu ülkede.
  • deeeh dül dül.

kim tutar seni ayrılda gel!

netflix'in bombası! hiç bitmesin dedirten, hatta ilk sezonu bitmesin diye ağırdan ağırdan izlediğim, sezon bittikten sonra boşluğa düşüp tekrar 2 defa daha izlediğimdir. --- spoiler ---

diane için mr. peanutbutter ile kapışması, çoğu bölüm sonunda diane tarafından hayal kırıklığına uğramak gelenek haline gelmiştir.
    --- spoiler ---

bojack'in ev arkadaşı todd'u braking bad'den bildiğimiz aaron paul seslendirmektedir.
    etraftaki hayvanların özellikleriyle gayet yaratıcı esprilere sahiptir.

bad tribe girdikleri ve diane ile mr. peanutbutter'ın ilişkisi olduğunu öğrendikten sonraki tepkisi en favorilerimdendir.

horsın' around

back in the 90's