şükela:  tümü | bugün
  • espriyi anlamadım
  • hindi dolma esprisi sanırım. çok güldük bahçeye ektiler gibi bişi.
  • onu siktiret de "miceland" ney lan yoksa bunlar şanlı vikinglerimize fare, sıçan mı diyorlar? eyjafjallajökull uyuma!!!
  • iç pilavlı hindi demek istemişler. zamanında, türkiye - ingiltere maç yapacaktı. rooney denen mala da "türkiye hakkında ne düşünüyorsun" diye sormuşlardı. "hindi severim, özellikle fırında olursa" minvalinde çok üst düzey bir espri yapmıştı. demek böyle bir şey var anglosakson kültüründe.
  • aferin evladım ingilizce biliyorsun. espriyi anladık ama gülmedik.

edit : ooo forum olayına da girdik hayırlı işler sayın mına koyduğum. takip ediyor merak etme sen kış kış.
  • eh fena olmayan espri.

yalniz suser arkadasim ben daha ofisteyim calisiyorum evime gidemedim. diane'in o bugulu gozlerini hafif akmis makyajini gordum. o ucak vietnam'a gidiyor! allahim bok mu var vietnam'da gerizekali kadin! paylasmayin lutfen olmaz mi?
  • "inşallah abartılıp milli mesele haline getirilmez." diye umduğum espridir. biz nasıl trump'ı protesto için turp yiyoruz, sahte dolar yakıyoruz, buna da gülüp geçelim.

yıllar yıllar önce, yani bu msn zamanında, messenger paralı olacakmış gibi toplu e-posta zincirlerinin olduğu zamanlarda; habeşistan'ın maymunlar diyarı anlamına geldiği için habeşistan yazan hiçbir kargo ve mektubu kabul etmeyip adlarını etiyopya olarak kabul ettirdiklerini bize de hindi dedikleri için aynı yöntemle kendimize turkiye dedirtmemiz için aynı yolu izlememiz gerektiğine dair toplu e-postalardan gelirdi milletten. aklıma o geldi. biz de hindistan diyoruz, ne olmuş yani.bence hiç de alınmıyorlar. varsın hindi desinler ne olacak? hatta artırıyorum maskotumuz hindi olsun, fransa'nın nasıl ki maskotu horoz, bizimki de hindi olsun. sevimli hayvan lan. dünya kupasında falan bunu kullanalım. dünyanın bir numaralı hindi ihracatçısı olalım. ama vizyon yok vizyon.
  • komik olmayan espri. buna benzer espriyi türkiye'de yayınlanan bir yapımda görseler "öğk birol güven esprisi" derler.
  • dikkate alınmayacak kadar dandik espri.