şükela:  tümü | bugün
 • yumurta çırpıcısının açık versiyonu gibi bi şey.

  kafanızın üstünden geçirip beyne masaj yapmayı sağlıyormuş. değişik bir alet.

  şöyle bi şey.

  http://www.bendeistiyorum.com/…ucts/1002/bokoma.jpg
 • süper bir alet. kafaya masaj yapıyor böyle nasıl anlatsam. yumurta çırpma aletine benziyor ama uç kısmı açık olanından. uçlarında da cama benzer ya da çinko olabilir bir madde var kafaya ileri geri yaptırıyorsun manyak bir rahatlama sağlıyor. kan dolaşımının hızlandıgını fark ediyor insan.
 • kendine fotoncu diyen yeni bir şifacı şaklaban türü bu masaj aletini "hastalarına" 20 liraya satıyor ve kafaya takarak dolaşmalarını tavsiye ediyor. fotonik ev kadınlarımız da bunu kimbilir ne mucize bekleyerek gerçekten şapka gibi kafaya takıp dolaşıyor. oysa alet sadece masaj yapmaya yarıyor, hareket ettirilmediğinde hiçbir numarası yok. sırt kaşıma aleti ne kadar gizemliyse bu da o kadar gizemli (yakın çevremden iki kişinin bu kumpasa geldiğini esefle öğrenmiş bulunuyorum).

  new age sahtekârlığı boyutu bir yana, bokoma tasarlandığı işi mükemmel şekilde yerine getiren nefis bir masaj aleti. kesinlikle tavsiye ederim. tanımında da hata olmasın, elbette beyne değil kafaya masaj yapıyor.

  edit: eklemeyi unutmuşum, ben bir alışveriş sitesinden iki tanesini 8 tl'ye almıştım.
 • endorfin salgılanmasını arttırdığı, depresyona iyi geldiği, saçları gürleştirdiği, zihin açtığı filan iddia edilmekte bu aletin. bilmem ne kadar doğrudur. ama zararı yok ve de en azından eğlenceli birşey.

  bana yılbaşında alınanın kutusunun üstünde 19,5 euroluk bir fiyat basılmış zamanında, oysa gittigidiyor da falan aynısı 5 liraya satılıyor artık - ki ilk çıktığında milleti bununla nasıl kazıkladıklarının bir kanıtı olsa gerek kutusunun üstündeki fiyatla günümüzdeki fiyatı arasındaki fark.

  internetten almak istemiyorsanız bun design mağazalarında da satılmakta bildiğim kadarıyla.

  edit: ventolin'in yazdıklarına bakılırsa günümüzde kimi zekiler, kutunun üstünde yatan euro fiyatından da aldıkları güçle milleti kazıklamaya devam etmekteler. kanmayınız efendim bu kişilere. internette bir sürü sitede 5-7 liraya satılmakta bu aborjinlerin buluşu olduğu iddia edilen meret.
 • kotu ellerde acimasiz bir silaha donusebilen masaj aleti. ozellikle ogrenci evinde varsa bunlardan bi tane normal insanlar gibi uyanmak hayal olur insana. her turlu firsatta kafanizda bulursunuz bu bokomayi. ama hakkini vermek lazim, kafada inanilmaz bir etki birakiyor. insan iffsss diyip kaliyor bokoma hareket ettikce.
 • kutusunda 19,50 euro, bun design dukkanlarinda 19,50 tl, alisveris sitelerinde ise 3 tanesine 5 tl fiyat bicilen kafa kasiyici alet.
 • tahtakale'de pazarlık kabiliyetinize göre tanesini kafa rahatlatıcıcı amcadan 1,5 tl'ye almak mümkün. amcanın normal satış fiyatı 2 tl. ama 1,5 tl'ye almak imkansız değil. ayrıca aldım. denedim. %100 çalışıyor. amcanın dediğine göre benim gibi gençler çok alıyormuş.
 • şu sıra hepsibura'da da %83 indirimde 3tl'ye satılan aborjinlerin mucizevi masaj aleti. bildiğin bakır tel aslında ama abaza insanı normal olandan ayırmak konusunda birebir. bunu kullanırken kendini yerden yere atan bir arkadaşınız varsa, ondan uzak durun. gece yanlışlıkla kayabilir.

  http://www.hepsiburada.com/…984&categoryid=18021321
 • adı üstünde, bi bokama yaramıyor. arada bir bakıp sıkılıp atıyorum kenara.
 • insanları iinnggh! iinnggh! diye etkisiz hale getiren tuhaf alet. gayet ciddi ve hararetli bişi anlatan birine arkadan yaklaşıp kafaya dayadığın anda ters dönmüş hamam böceği gibi kalıyor. *