şükela:  tümü | bugün
  • cumartesi akşamları *23:30 itibariyle kanaltürk'te başlayan boks programıdır. az biraz boksa ilginiz varsa kaçırılmaması gerekendir.
  • cumartesi geceleri bilgehan demir'in anlatımıyla yayınlanan program da bu bilgehan demir biraz plastik atıyormuş gibime geldi sanki. swh
  • güzel maçların olduğu program. adanalı bir türk dövüşmekte şimdi. açın izleyin efendiler.
    http://mobile.canlitvlive.com/izle/kanal-turk.html
  • geceleri tv 8,5 kanalında ortaya karışık yayınlanan program. çeşitli ülkelerin, çeşitli liglerin, çeşitli sikletlerin maçlarını banttan karışık yayınlıyorlar. boks hastası dedem keyifle izliyor, canlıymış banttanmış umurunda değil. lakin şu programı gündüz yayınlamanıza engel olan tek şey programın isminde geçen gece kelimesi midir nedir, adam düzgün saatte boks izlemek istiyor. 82 yaşında adam boks izlemek için gece saat üçe kadar otursun mu?
  • şu an yayınlanan granados-broner maçı hakkındaki yorumları okumak için girdim fakat bırakın maç yorumunu, genel olarak program hakkında doğru düzgün entry bulamadım.

tanım: ilk başta tv'de bir şey yok diye izlemeye başladığım ve kısa zamanda beni bi boks sever yapan program.

edit: dün izlerken anladığım kadarıyla zaten granados-broner maçı çok uzun süre önce yapılmış ben tekrarını izliyormuşum kdksks. ama olsun yine de entry sayısı az. (bkz: kendi kendini got etmek) (bkz: yağ gibi su üstüne çıkmak).
  • pazartesi sendromuna uykusuzluk eklenmesine sebep organizasyon.
    her hafta birbirinden harika maçlar... mesela şuan (bkz: ali eren demirezen)
  • artık dmax'te ve cumartesi aksamlariymis. bloomberg'te top gear bitince arkasına ekleneybıl. mis
  • ne zaman denk gelsem; benim burada ne isim var bakisli bir mazlum tipli yabanci ile azman bir yurttasimizin dovustugunu gordugum program. az once yine ayni olay gerceklesti, mazlum ilk raundda nakavt oldu. sanirim milli duygulari pompalamak icin profesyonel bokscularimizla garip gevurları eslestiriyorlar.