şükela:  tümü | bugün
  • barbaros şansal denen müptezelin az önce attığı videosunun kapanış cümlesi.

filistin bayrağı diye ürdün bayrağı açan bir müptezelin laflari ne kadar ciddiye alınır bilinmez ama.
  • barbaros şansal sıçmığı.

her zaman soyledigimi tekrarlıyorum. hükumet düşmanı olma ile devlet düşmanı olma arasındaki farkı anlayamayan bu tür provakatif mallar yuzunden bu günlerdeyiz.

herkes sorumluları eleştiriyor ancak bu şekilde değil. kutuplaşmayın, insanları kutuplaştırmayın.
    link

edit: aynı şahsın, 'saldırıyı alevileri öldürmek isteyen sunniler yaptı' şeklinde bir aciklamasi oldugu soyleniyor. ne derece dogrudur bilmem.
    (bkz: barbaros şansal'ın reina saldırısı tweet'i)
  • adresi şaşmış sinirli yaratık cümlesi...
    belki herkes kendi klozetinden başlarsa hep beraber bozulabiliriz sayın benden daha zeki daha ileri görüşlü çağdaş dostum !
  • sıçmık değil, gerçekleri üstünüze başınıza boşaltmaktır.

ama iyi acıtmış olsa gerek ki, hala "devlet ile hükümet aynı değil" diye tespit sıçanlar can havli ile uluyor.
  • tez zamanda kendi bokunda boğulmasını dilediğimiz bir yaratığın söylemidir.
  • bu video neresinden bakılırsa bakılsın çirkindir. karşısında olduğumuz bir fikri yada inancı eleştirmek gereklidir elbet. ama herşey edeple güzel. her ne anlatmak istiyorsa düzgün biçimde anlatsaymış. ama doğru cümleleri kurarak istediğini anlatabilmek için bir birikim, kültür, zeka ve edep gerekiyor tabi..
  • işte ülkeyi bunlar kurtaracak, ey ekşi ahalisi, bazen sizde dışardan böyle görünüyorsunuz maalesef
  • toplumda bilinen insanların daha yapıcı ve birleştirici olması gerekirken böyle video ve söylemlerle ortaya çıkması çok gariptir.hükümete kızmış olsa bile genelleme yaparak türk halkına ve türkiye cumhuriyeti'ne hakaret etmiştir.şimdi tekrar buraya gelse ve saldırıya uğrasa kim nasıl karşı koyacak kendisin korumak için? üzülüyoruz ve elimiziden bir şey gelmiyor.inşallah en kısa sürede halkımız birbirini koruyup birbirlerine saygı duymayı öğrenmelidir.
  • seni çöpe attım barbara
  • boğuluyoruz zaten bunu barbaros şansal dile getirince mi olay oldu.