304 entry daha
  • arada kalmışlığın sürüncemesindeki zati kişilikler.
  • üstü mekke altı paris
  • (bkz: serum taktırıp oruç tutmak)

not: ibadet tavsiyesi değildir
  • yeni nesil genç türk kadını

çelişkilerinin kendileri de farkındalar bence ama ne gerekiyorsa onu yapıyorlar

şöyle bir olay yaşamışlığım var, yaşadığım yerin merkezinde işe gitmek için servis bekliyorum, benimle birlikte 3 4 amca daha bekliyor aynı servisi, tanıdığım adamlar yani.. sabah yoğunluğu bir sürü insan gelip geçiyor önümüzden. başlıkta tarif edilen cins bir kadın geçti bir de ama öyle böyle bir geçmek değil.. baş örtülü amma en skinny sinden bir pantolon, üst baş o biçim ve tabii ki bolca makyaj. bütün servis bekleyen amcalar bunun arkasından (!) bakakaldılar. ve bu amcaların daha önce sıradan normal kadınlara bu şekilde bakakaldığına hiç şahit olmamıştım.

güzel kardeşim, senin amacın ne o başörtüsünü takarken? kamufle olayım, oram buram görünmesin, saçım başım dikkat çekmesin, erkekler bakmasın vs değil mi? o zaman tebrikler amacınıza ulaştınız.
  • muhafazakar-avangart bir stildir.
  • tesettürün mantığını idrak etmeden tesettüre girmek zorunda kalan bayanlarda gözlenen durum.
    (bkz: mantık hatası)
  • yanıyordur
  • e başlığa "kun fe yekün" yazmayı unutmuşsunuz.
    (bkz: bol makyaj+dar kıyafetler+türban+kun fe yekün)
  • sinirlendim şimdi .bırakın arkadaş bu özgürlük ayaklarını.kadın kafasını kapatacak kadar yani her allahın gününü aynanın karşısına geçip tek bir saç telinin görünmemesini sağlayacak kadar dine inanmış ,dinine bağlı ,yani kadına yazın ortasında dahi kafasını boynunu kulaklarını 3 kat kapattırmış bir dine inanmış ta bol giyinmek makyaj yapmamak mı zor gelmiş.bu insanların kişiliği yoktur.bırakın çelişki yaşamayı falanı filanı yoktur kişiliği.kolundan tutsanız bacağı düşer bu tiplerin. yiii hirkis nifsi ilçisindi kipinir.mikerler öyle nefsi.sen kafanı kapatmışsın kafanı .seni sen yapan uzuvlarını örtmüşsün.daha ne makyajı.ne darlığı ne topuklusu.hepinizin kişiliksizliğinden nefret ediyorum
307 entry daha
hesabın var mı? giriş yap