şükela:  tümü | bugün
  • fetullahçı terör örgütüyle bağlantılı herkese söz hakkı veren youtube kanalı. türkiye'den erişime, sanıyorum bu nedenle, engellenmiş durumda.

süleyman soylu hakkında 21 mart 2019 tarihinde yayınladıkları "ben döneğim öyle mi!" başlıklı videoda fetö ilişkileri ve sonradan fetö'ye yönelik ağır sözlerinden bahsediliyor.

videoların altına veya canlı yayınlarına yapılan yorumlarda kanalın fetö ilişkili olup olmadğı soruluyor. kendilerini bi kesime bu kadar iyi kamufle edebilmeleri beni çok şaşırttı.

kanalın son zamanlarda konuk aldığı iki konuşmacı,
    (bkz: adem yavuz arslan)
    (bkz: nurullah albayrak)
  • fetullahçı terör örgütü'nün youtube kanalı. kanal profiline girilmeye çalışıldığında türkiye'den erişime kapalı olduğu uyarısı çıkıyor ancak her nasılsa yüklediği videolar izlenebiliyor.
  • (bkz: fethullah'ın piçleri)

muhalif gazetecileri izleyenlerdenseniz youtube'da önerilenlerde çıkabiliyor. günümüz siyasi konjonktüründe konuşmalarından falan anlaşılmıyor tabi ne oldukları . velhasıl tiplerine bakınca direk fethullahçı lan bunlar deyip kısa bir araştırma yaptım ve gördüm ki haklıymışım.
  • bu fetöcülerin en "sevdiğim" özelliği aslında fetö diye bir olgu, cemaat diye bir kavram yokmuş gibi takılabilmeleri. kesin bunun da islam da bir adı vardır da ben bilmiyorum. takiyye miydi acaba?

onun dışında, hala böyle inatla tutunmaya çalışmaları, nerde olursa olsun bi şekilde her gün yayın yapacak motivasyonu bulmaları, türkiye sınırları dahilinde de hakikaten hala temizlenmediklerini gösteriyor. hatta bunlar böyle algı kasmakta inat ettiğine göre, başka bir hainliklerin altından yine çıkacaklar gibime geliyor.

kk'ya saldırılar, seçimlerdeki gereksiz mızıkçılık, yerel ve merkezi yönetimin düşman olması vb... zemin hazır bu ipneler için. dediydi dersiniz.
  • https://www.youtube.com/watch?v=ygdkkhngrxo

şöyle bir video yayınlamışlar. enteresan.
  • fetullah gülen cemaati (fetö) yazarları tarafından kurulmuş haber sitesi, youtube kanalı.
  • youtube trendler ve önerilen videolar özelliği ile var olan youtube kanalı

ben arada trendlere baktığım için youtube haber kanallarınada bakıyorum ne nedir diye. genelde çoğu tanıdık oluyor halk tv falan mutlaka bir tane oluyor veya tek videolu kanallar oluyor ancak yakın zamanda yükselişe geçen ve trendlerde bir yada iki videosu bulunan iki kanal benim dikkatimi çekti biri bold medya diğeri de yol tv . yol tv klasik dışarı çıkıp halka mikrofon uzatma olayı arada bir iki fenomen çıkarsa ne ala en ucuz yöntem. bold medya ise editoryal ağırlıklı çeşitli videoların birleştirilmesi vs. şeklinde ayrıca topluluk özelliğini de etkin kullanıyorlar. size anket soruları vs. çıkartabiliyor.

fetö olduklarını anlamak için biraz gezinmek gerekiyor ama ben patreon hesaplarında ki yurtdışında ki sürgün gazeteciler cümlesinden çözdüm. sonuçta patreon gibi bir sayfada bu şekilde belirtmelerine rağmen isim vermeyerek kendini belli etti. fetö youtube'nin bu trend vs özelliklerini istismar ederek kanalı yaygınlaştırmaya çalışsa da bana saçma geliyor. kanalın bence pek bir olayı yok gene de fetönün bir yapılanması olduğunu yukarıda ki yazarlarla birlikte teyit edebilirim.
  • fethullahçı çetenin sosyal medya ile piyasaya girmeye çalıştığı youtube kanalı. platform da güzel kanallar çıkmışken insanlarımızın bunlara prim vermemesi doğru olacaktır.
  • son seçim mevzularında prim verilen fetocu orrrospu cocuklarından birisidir. muhalif kesimi yaladıkları için etrafta videoları dolaşır oldu.

unutmayın hükümete kim geçerse onun içine sızacak bu orrospu çocukları
  • bu fethullahçı piçlere yüz vermeyin dediğim vatan haini turnusolü oluşum.